Zbiórka Faktura weterynaryjna - marzec - zdjęcie główne

Faktura weterynaryjna - marzec

1 373 zł  z 1 309 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Bardzo nas wspieracie i bardzo za to dziękujemy <3 Trochę się bałam zakładać kolejną zbiórkę, bo nie lubię prosić o pieniądze, ale zachęcona przez Was nie mam wątpliwości, że nie zostawicie nas w potrzebie <3 

Kolejna faktura to faktura za profilaktykę i leczenie zwierząt w marcu. Fakturka jest już prawie miesiąc po terminie (termin płatności minął 14 kwietnia 2018). W Przychodni mają do nas duuuużo cierpliwości i nie ganiają nas za brak wpłat (w końcu zawsze kiedyś płacimy :P ), ale nie można też tego nadwyrężać. Z Przychodni Zwierzak czekają na nas 3 faktury (luty, marzec oraz kwiecień). Luty jest już 2 miesiące po terminie, jednak udało się już praktycznie na niego odłożyć (to największa faktura ze wszystkich trzech, prawie 2,5 tysiąca), także na dniach zostanie ta faktura opłacona. Zostaje nam więc marzec oraz kwiecień. Na tej zbiórce zbieramy więc na marcową fakturę (kwietniowej termin płatności minie dopiero za 4 dni, więc jeszcze "chwilkę" na nią mamy ;) ).

Jak widzicie, faktura widnieje na większą kwotę, ale część została opłacona gotówką - mamy kilka dobrych dusz, które zawsze opłacą nam coś w lecznicy, dzięki czemu te faktury zawsze są obniżone o jakąś kwotę ;) Bardzo serdecznie za to dziękujemy <3 <3 <3

Jeśli macie ochotę nas wesprzeć i zmniejszyć tym samym nasze zadłużenie w Przychodni Zwierzak (a w sumie jest już na ponad 6 tysięcy), to bardzo prosimy o choć najmniejsze darowizny na ten cel. Nie prosimy o duże kwoty, po 2, 5, 10 zł - to również dla nas bardzo dużo, a w sumie może się z nich uzbierać duża kwota :) Za wszelką okazaną pomoc z góry bardzo dziękujemy!

Aktualizacje


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  18.05.2018
  18.05.2018

  Mamy na całą fakturę, jesteście NAJLEPSI! Bardzo, bardzo dziękujemy WSZYSTKIM RAZEM i KAŻDEMU Z OSOBNA za pomoc i wsparcie! <3 <3 <3

Komentarze


 • Arleta - awatar

  Arleta

  10.05.2018
  10.05.2018

  :-))

  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

   Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - Organizator zbiórki

   11.05.2018
   11.05.2018

   <3 <3 <3

1 373 zł  z 1 309 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iza Bela - awatar
Iza Bela
30
Anna Maria Kochanek - awatar
Anna Maria Kochanek
100
Doris - awatar
Doris
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Włodzimierz Tyka - awatar
Włodzimierz Tyka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij