Zbiórka Faktura weterynaryjna - marzec - zdjęcie główne

Faktura weterynaryjna - marzec

1 373 zł  z 1 309 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Bardzo nas wspieracie i bardzo za to dziękujemy <3 Trochę się bałam zakładać kolejną zbiórkę, bo nie lubię prosić o pieniądze, ale zachęcona przez Was nie mam wątpliwości, że nie zostawicie nas w potrzebie <3 

Kolejna faktura to faktura za profilaktykę i leczenie zwierząt w marcu. Fakturka jest już prawie miesiąc po terminie (termin płatności minął 14 kwietnia 2018). W Przychodni mają do nas duuuużo cierpliwości i nie ganiają nas za brak wpłat (w końcu zawsze kiedyś płacimy :P ), ale nie można też tego nadwyrężać. Z Przychodni Zwierzak czekają na nas 3 faktury (luty, marzec oraz kwiecień). Luty jest już 2 miesiące po terminie, jednak udało się już praktycznie na niego odłożyć (to największa faktura ze wszystkich trzech, prawie 2,5 tysiąca), także na dniach zostanie ta faktura opłacona. Zostaje nam więc marzec oraz kwiecień. Na tej zbiórce zbieramy więc na marcową fakturę (kwietniowej termin płatności minie dopiero za 4 dni, więc jeszcze "chwilkę" na nią mamy ;) ).

Jak widzicie, faktura widnieje na większą kwotę, ale część została opłacona gotówką - mamy kilka dobrych dusz, które zawsze opłacą nam coś w lecznicy, dzięki czemu te faktury zawsze są obniżone o jakąś kwotę ;) Bardzo serdecznie za to dziękujemy <3 <3 <3

Jeśli macie ochotę nas wesprzeć i zmniejszyć tym samym nasze zadłużenie w Przychodni Zwierzak (a w sumie jest już na ponad 6 tysięcy), to bardzo prosimy o choć najmniejsze darowizny na ten cel. Nie prosimy o duże kwoty, po 2, 5, 10 zł - to również dla nas bardzo dużo, a w sumie może się z nich uzbierać duża kwota :) Za wszelką okazaną pomoc z góry bardzo dziękujemy!

Aktualizacje


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  18.05.2018
  18.05.2018

  Mamy na całą fakturę, jesteście NAJLEPSI! Bardzo, bardzo dziękujemy WSZYSTKIM RAZEM i KAŻDEMU Z OSOBNA za pomoc i wsparcie! <3 <3 <3

Komentarze


 • Arleta - awatar

  Arleta

  10.05.2018
  10.05.2018

  :-))

  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

   Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - Organizator zbiórki

   11.05.2018
   11.05.2018

   <3 <3 <3

1 373 zł  z 1 309 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iza Bela - awatar
Iza Bela
30
Anna Maria Kochanek - awatar
Anna Maria Kochanek
100
Doris - awatar
Doris
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Włodzimierz Tyka - awatar
Włodzimierz Tyka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij