Zbiórka Fatka - zdjęcie główne

Fatka

810 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Hanna Maślankiewicz - awatar

Hanna Maślankiewicz

Organizator zbiórki

Moja znajomość z Fatką zaczęła się w ubiegłym roku, gdy poznałam jej właścicielkę u naszej wspólnej znajomej.  Fatka skradła moje serce - grzeczna, bardzo przyjazna, łagodna i  spokojna. Niedawno Facia została sierotką- jej Pani zmarła nagle. Fatka spędziła noc czuwając przy łóżku swojej Pani aż do rana, gdy zaniepokojeni sąsiedzi weszli do mieszkania sąsiadki i znaleźli psa wystraszonego przy łoźku Pani. Niestety było za późno na pomoc. Fatka została sama. Pani Renia, znajoma Fatki i jej nieżyjącej Pani wzięła sunię do siebie i już teraz obie żyć bez siebie nie mogą. I to zaczyna się moja prośba do Was: nowa Pani poszła z Fatką do weterynarza, zaszczepiła ją, odrobaczyła i zleciła szczegółowe badanie Fatki, bo wiek ( 9 lat) i lekka otyłość zobowiązują. Okazało się, że Fatka ma niedoczynność tarczycy, podejrzenie cukrzycy. Do dnia dzisiejszego badania, szczepienia i lekarstwa kosztowały 380 zł, nie licząc karmy specjalistycznej.  Pieniądze na to nowa Pani Fatki wzięła ze swojego funduszu przeznaczonego na leczenie, gdyż jest rencistką, przewlekle choruje i mocno zaciska pasa, by starczyło na własne wydatki. Czy możemy im pomów pozostać razem i stawić czoła chorobie Fatki? Bardzo Was proszę o wsparcie. Każda, najmniejsza kwota ucieszy nas bardzo.  Fatka jest pod opieką kliniki weterynaryjnej w Swarzędzu, przy ul. Nowowiejskiego. Mimo super cen, które klinika zaoferowała na leczenie Fatki, koszty są relatywnie duże; za duże jak na samotną rencistkę. Dlatego proszę Was o pomoc, nawet najmniejszą. Pani Fatki nie chciała prosić nikogo o pomoc, powiedziała, że da radę,  ale ja wiem, jakim to będzie kosztem - kosztem jej własnego leczenia.  Zatem ja proszę, w imieniu Faci o pomoc na jej leczenia i diagnostykę. 

Za każdą złotówkę dziękujemy. Chętnie pokażemy rozliczenie otrzymanej pomocy.  

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  12.08.19
  12.08.19

  Wszystkiego dobrego dla nowej pani i Fatki :)

  • Hanna Maślankiewicz - awatar

   Hanna Maślankiewicz - Organizator zbiórki

   12.08.19
   12.08.19

   Bardzo dziękuję za Pani wpłatę i ciepłe słowa:) wszystkiego dobrego dla Pani :)

 • Kinga grześkowiak - awatar

  Kinga grześkowiak

  14.07.19
  14.07.19

  ...przepraszam, że tylko tyle, ale mam "ciężki" miesiąc....:(

  • Hanna Maślankiewicz - awatar

   Hanna Maślankiewicz - Organizator zbiórki

   19.07.19
   19.07.19

   jesteś kochana :) może jakaś kawa przy okazji?

810 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Hanna Maślankiewicz - awatar

Hanna Maślankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joga - awatar
Joga
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Asia i Chris - awatar
Asia i Chris
174
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolcia - awatar
Karolcia
20
Kinga grześkowiak - awatar
Kinga grześkowiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij