Zbiórka Fatka - zdjęcie główne

Fatka

810 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Hanna Maślankiewicz - awatar

Hanna Maślankiewicz

Organizator zbiórki

Moja znajomość z Fatką zaczęła się w ubiegłym roku, gdy poznałam jej właścicielkę u naszej wspólnej znajomej.  Fatka skradła moje serce - grzeczna, bardzo przyjazna, łagodna i  spokojna. Niedawno Facia została sierotką- jej Pani zmarła nagle. Fatka spędziła noc czuwając przy łóżku swojej Pani aż do rana, gdy zaniepokojeni sąsiedzi weszli do mieszkania sąsiadki i znaleźli psa wystraszonego przy łoźku Pani. Niestety było za późno na pomoc. Fatka została sama. Pani Renia, znajoma Fatki i jej nieżyjącej Pani wzięła sunię do siebie i już teraz obie żyć bez siebie nie mogą. I to zaczyna się moja prośba do Was: nowa Pani poszła z Fatką do weterynarza, zaszczepiła ją, odrobaczyła i zleciła szczegółowe badanie Fatki, bo wiek ( 9 lat) i lekka otyłość zobowiązują. Okazało się, że Fatka ma niedoczynność tarczycy, podejrzenie cukrzycy. Do dnia dzisiejszego badania, szczepienia i lekarstwa kosztowały 380 zł, nie licząc karmy specjalistycznej.  Pieniądze na to nowa Pani Fatki wzięła ze swojego funduszu przeznaczonego na leczenie, gdyż jest rencistką, przewlekle choruje i mocno zaciska pasa, by starczyło na własne wydatki. Czy możemy im pomów pozostać razem i stawić czoła chorobie Fatki? Bardzo Was proszę o wsparcie. Każda, najmniejsza kwota ucieszy nas bardzo.  Fatka jest pod opieką kliniki weterynaryjnej w Swarzędzu, przy ul. Nowowiejskiego. Mimo super cen, które klinika zaoferowała na leczenie Fatki, koszty są relatywnie duże; za duże jak na samotną rencistkę. Dlatego proszę Was o pomoc, nawet najmniejszą. Pani Fatki nie chciała prosić nikogo o pomoc, powiedziała, że da radę,  ale ja wiem, jakim to będzie kosztem - kosztem jej własnego leczenia.  Zatem ja proszę, w imieniu Faci o pomoc na jej leczenia i diagnostykę. 

Za każdą złotówkę dziękujemy. Chętnie pokażemy rozliczenie otrzymanej pomocy.  

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  12.08.19
  12.08.19

  Wszystkiego dobrego dla nowej pani i Fatki :)

  • Hanna Maślankiewicz - awatar

   Hanna Maślankiewicz - Organizator zbiórki

   12.08.19
   12.08.19

   Bardzo dziękuję za Pani wpłatę i ciepłe słowa:) wszystkiego dobrego dla Pani :)

 • Kinga grześkowiak - awatar

  Kinga grześkowiak

  14.07.19
  14.07.19

  ...przepraszam, że tylko tyle, ale mam "ciężki" miesiąc....:(

  • Hanna Maślankiewicz - awatar

   Hanna Maślankiewicz - Organizator zbiórki

   19.07.19
   19.07.19

   jesteś kochana :) może jakaś kawa przy okazji?

810 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Hanna Maślankiewicz - awatar

Hanna Maślankiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joga - awatar
Joga
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Asia i Chris - awatar
Asia i Chris
174
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolcia - awatar
Karolcia
20
Kinga grześkowiak - awatar
Kinga grześkowiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij