Zbiórka Zbiórka na budy do schroniska ! - zdjęcie główne

Zbiórka na budy do schroniska !

1 090 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kasia Mikowska - awatar

Kasia Mikowska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Katarzyna Mikowska i jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Międzyrzeczu -Fundacja Daj Szansę. Wielkimi krokami zbliża się zima, dni i noce są coraz zimniejsze a w schronisku wciąż brakuje porządnych i ciepłych bud !

Jako wolontariusz organizuję zbiórkę pieniędzy na nowe, ocieplane budy. W schronisku są dobre warunki ale niestety bud brakuje a piesków ciągle przybywa - obecnie jest ich ok. 140 a wiadomo że okres zimowy nie jest najbardziej przychylnych okresem adopcji. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą pomocy aby do okresu zimowego udało się uzbierać pieniądze na choćby 5 bud. Obecne też nie są w najlepszym stanie, niektóre nie są ocieplane i są już po prostu stare i widać na nich ślady zużycia.  Dajmy tym psiakom chociaż trochę namiastki życia w bardziej luksusowych warunkach ! Pamiętajmy że im też jest zimno,a buda to jedyne dla nich schronienie ! Nie bądźmy na to obojętni !

Dla mnie dobro zwierząt jest najważniejsze i główny priorytetem dla mnie jest to żeby pieski nie były głodne i nie marzły, żeby poczuły domowe ciepło i miłość. 

Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać na nowe, piękne a przede wszystkim ciepłe budy.

Pozdrawiam serdecznie.

Aktualizacje


  • Kasia Mikowska - awatar

    Kasia Mikowska

    18.12.2018
    18.12.2018

    WOW WOW 416 zł!! 😱🎉 . Dziękuję z całego serca !!!!! 💖💖💖💖🐾

1 090 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kasia Mikowska - awatar

Kasia Mikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Kasia - awatar
Kasia
50
Kasia Mikowska - awatar
Kasia Mikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Izabella - awatar
Izabella
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Mikowska - awatar
Kasia Mikowska
100
Basia - awatar
Basia
52
Julka - awatar
Julka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij