Zbiórka Zbiórka na budy do schroniska ! - zdjęcie główne

Zbiórka na budy do schroniska !

1 090 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kasia Mikowska - awatar

Kasia Mikowska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Katarzyna Mikowska i jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Międzyrzeczu -Fundacja Daj Szansę. Wielkimi krokami zbliża się zima, dni i noce są coraz zimniejsze a w schronisku wciąż brakuje porządnych i ciepłych bud !

Jako wolontariusz organizuję zbiórkę pieniędzy na nowe, ocieplane budy. W schronisku są dobre warunki ale niestety bud brakuje a piesków ciągle przybywa - obecnie jest ich ok. 140 a wiadomo że okres zimowy nie jest najbardziej przychylnych okresem adopcji. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą pomocy aby do okresu zimowego udało się uzbierać pieniądze na choćby 5 bud. Obecne też nie są w najlepszym stanie, niektóre nie są ocieplane i są już po prostu stare i widać na nich ślady zużycia.  Dajmy tym psiakom chociaż trochę namiastki życia w bardziej luksusowych warunkach ! Pamiętajmy że im też jest zimno,a buda to jedyne dla nich schronienie ! Nie bądźmy na to obojętni !

Dla mnie dobro zwierząt jest najważniejsze i główny priorytetem dla mnie jest to żeby pieski nie były głodne i nie marzły, żeby poczuły domowe ciepło i miłość. 

Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać na nowe, piękne a przede wszystkim ciepłe budy.

Pozdrawiam serdecznie.

Aktualizacje


  • Kasia Mikowska - awatar

    Kasia Mikowska

    18.12.18
    18.12.18

    WOW WOW 416 zł!! 😱🎉 . Dziękuję z całego serca !!!!! 💖💖💖💖🐾

1 090 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Kasia Mikowska - awatar

Kasia Mikowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Kasia - awatar
Kasia
50
Kasia Mikowska - awatar
Kasia Mikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Izabella - awatar
Izabella
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Mikowska - awatar
Kasia Mikowska
100
Basia - awatar
Basia
52
Julka - awatar
Julka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij