Zbiórka Amira walczy o życie.Pomocy! - zdjęcie główne

Amira walczy o życie.Pomocy!

745 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Amira trafiła do Nas razem z siostrą Ali.Po zabiegu sterylizacji miały wrócić w miejsce bytowania ( na wieś)Miała dużą niedowagę,mnóstwo pcheł,była bardzo zaniedbana.Postanowiliśmy,że nie pozwolimy żeby ich życie dalej tak wyglądało i muszą znalezc dobry kochający dom.

Koteczki wzbudziły bardzo duże zainteresowanie.Wybrałyśmy dla Nich wspaniały dom.Miał nastąpić happy end .... Niestety los kolejny raz nie był łaskawy dla tej biednej koteczki.

Amira bardzo się rozchorowała. Zaczęła wymiotować,przestała jeść,z pyszczka zaczęła lecieć jej ślina w dużych ilościach

Od 3 tygodni koteczka walczy o życie.Lekarze nie są w stanie dokładnie zdiagnozować co spowodowało taki stan.

Kotka dostaje codziennie kroplówki,leki,musi być karmiona,ponieważ sama nie jest w stanie jeść :( Jej stan jest bardzo ciężki.

Potrzebujemy wykonać kolejne badania żeby wiedzieć jakie dalej podjąć kroki.Musimy poddać malutką zabiegowi oczyszczania noska,żeby mogła swobodnie oddychać.

Prawdopodobnie będzie potrzebna transfuzja krwi,ale tego jeszcze nie wiemy.


Ali czeka w nowym domu aż jej siostra do Niej dołączy i znowu będą razem.Bardzo się kochają.


BARDZO PROSIMY O POMOC.

URATUJMY AMIRZE ŻYCIE!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.06.2017
    22.06.2017

    Zdrowiej kochana Amirko bo czekamy na Ciebie

745 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Ezri i Tesla - awatar
Ezri i Tesla
100
trzymaj sie - awatar
trzymaj sie
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Hania - awatar
Hania
50
Agata - awatar
Agata
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij