Zbiórka Tym RAZEM przekraczamy granice - miniaturka zdjęcia

Tym RAZEM przekraczamy granice Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tym RAZEM przekraczamy granice - zdjęcie główne

Tym RAZEM przekraczamy granice

1 675 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani nasi Przyjaciele! Grupa młodych osób z  niepełnosprawnościami "Ekstraklasa Projekt", działająca w Fundacji Pomocna Ręka" w Markach prosi o wsparcie finansowe wycieczki do stolicy Czech, Pragi. wyjazd planujemy na wiosnę 2023 r.
Pomóżcie nam przekroczyć kolejne granice. i te wewnątrz nas i te państwowe. Chcielibyśmy  przekonać się osobiście, że Polskę i Czechy łączy nie tylko sąsiedztwo geograficzne, ale  przede wszystkim wspólna historia, słowiańska i chrześcijańska tradycja, kultura oraz wartości. Marzymy o zdobyciu nowych doświadczeń, które...na razie są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych. Zebranie środków na realizację wyjazdu jest bardzo trudne... Robimy co możemy, jednak bez Waszej pomocy nie damy rady! Każda, nawet najmniejsza wpłacona kwota nas ucieszy i przybliży do wymarzonego celu! Mimo trudnych czasów chcemy iść do przodu, bo życie ucieka...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 675 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Kucharczyk - awatar
Paweł Kucharczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta S-T - awatar
Marta S-T
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
radek - awatar
radek
100
MKs J - awatar
MKs J
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij