Zbiórka Rubens z oderwaną nogą - zdjęcie główne

Rubens z oderwaną nogą

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Rubens pilnie.potrzebuje naszej pomocy!

Zamiast łapy, z przodu wisiał kikut z wystającymi kośćmi. Trudno sobie wyobrazić jak musiał cierpieć ten kot i jak długo błąkał sie w takim stanie 😢

Byc może wsadził łapę we wnyki, może po prostu mu gdzieś utknęła i ją wyrwał a może pies...

Rubens natychmiast po złapaniu trafił do lecznicy a tam natychmiast zdecydowano o operacji.

Po zabiegu kilka dni pewnie spędzi w szpitalu. Nie znamy jeszcze dokladnych kosztów leczenia ale z doświadczenia wiemy, że nie będą małe. Rubensa czekają po zabiegu wizyty kontrolne. Komplet badań i testy już były wykonane do operacji. Potem jeszcze kastracja i szczepienia.

Jeśli możesz pomóż nam postawić Rubensa na trzy łapy!

Komentarze


 • PlayStation Polska ratuje - awatar

  PlayStation Polska ratuje

  26.07.2022
  26.07.2022

  Pomagamy ❤️

 • Igor - awatar

  Igor

  20.07.2022
  20.07.2022

  Trzymaj się Rubens

 • Zdrowiej Rubens! -Babon - awatar

  Zdrowiej Rubens! -Babon

  18.07.2022
  18.07.2022

  ♥️

 • Tharwynn - awatar

  Tharwynn

  18.07.2022
  18.07.2022

  Zdrowiej malutki, życzy cały discord soniarzy

 • Strogger - awatar

  Strogger

  18.07.2022
  18.07.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

PlayStation Polska ratuje - awatar
PlayStation Polska ratuje
300
Cinkito - awatar
Cinkito
100
mentikk - awatar
mentikk
100
Jesteress666 soniarz - awatar
Jesteress666 soniarz
30
Igor - awatar
Igor
20
Tharwynn - awatar
Tharwynn
100
Strogger - awatar
Strogger
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piechara- Pozdrowionka od soniarzy :* - awatar
Piechara- Pozdrowionka od soniarzy :*
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij