Zbiórka Koty z ul. Wypoczynkowej.... - zdjęcie główne

Koty z ul. Wypoczynkowej....

505 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Jako Stowarzyszenie otrzymujemy dużo zgłoszeń z prośbą o pomoc. I tak w sierpniu otrzymalismy blagalny telefon o interwencje w sprawie kotow koczujacych na ul. Wypoczynkowej w Nowym Tomyślu.

22.08 pierwszy raz pojawiliśmy sie na miejscu by rozeznac sie w sytuacji.

Okazalo sie, ze sprawa jest bardziej powazna niz nam to przedstawiono.

Zabraliśmy do lecznicy kotke z wypadnietym odbytem. Kotka była w stanie agonalnym. Okazalo sie ze odbyt dopadła martwica, a muchy złożyły juz tam jajka, odchody, bylo pelno larw, robaków.

Lekarze nie dali zadnych szans na przeżycie, musielismy jej pomóc odejsc w sposób humanitarny.

Gdy wróciliśmy tam kolejnego dnia okazalo sie, ze i kocur ma tak samo wypadniety odbyt, ale z uwagi na fakt, iz byl w lepszym stanie, zabraliśmy go do lecznicy i zoperowalismy, niestety po 3 dobach od operacji odszedl za Teczowy Most, przezyl operacje ale rokowania byly male na to, że spojenie bedzie prawidlowo funkcjonować i niestety odszedł za Teczowy Most podczas snu.

Byl tam jeszcze jeden kocurek, ktorego odrobaczylismy oraz dwa 3 miesieczne kociaki, tez odrobaczylismy. One pojechały na wieś,na gospodarstwo.

Byla tez kotka, nazwalismy ja Fela.

Fela byla bardzo bardzo chuda, siersc licha.

Kotka dzikawa, ale dzieki pomocy osoby, ktora koty dokarmiala, udalo sie ja zlapac.

Fela trafila do lecznicy, gdzie przeszla szereg badan, miedzy innymi pobraliamy krew, morfologia,biochemia. Miala stan zapalny.

Fela przyjmowała leki, zostala odrobaczona, odpchlona.

Jak tylko nabierze cialka, zostanie wysterylizowana.

Cala akcja sporo kosztowala :-(

A to nie jedyna nasza akcja pomocowa,takze od poczatku lipca do polowy września przyjęliśmy kilkadziesiat kociakow pod opiekę i zabralismy z ulicy kilka dorosłych kotek na sterylizacje.

Dlatego jeśli możecie Panstwo wesprzeć nasza organizacje i pomoc nam oplacic fakture za akcje ratowania i leczenia kotów z ul. Wypoczynkowej,bedziemy wdzieczni.


505 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Cz.K - awatar
Cz.K
233
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Smerda - awatar
Klaudia Smerda
7
Jolanta Knop - awatar
Jolanta Knop
50
Agnieszka Ka - awatar
Agnieszka Ka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij