Zbiórka Feliks zbiera na interferon. - zdjęcie główne

Feliks zbiera na interferon.

4 261 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby

Co roku tysiące zwierząt  rodzą się tylko po to, by umrzeć. XXI wiek. Latamy w kosmos, znamy  strukturę DNA, budujemy reaktory atomowe, korzystamy z internetu. Tak wiele nasza cywilizacja osiągnęła, a nadal biernie przyglądamy się  cierpieniu. W pogoni za karierą, sławą i pieniądzem, mijamy raz po raz  bezdomne zwierzęta. Patrzymy, nie chcąc widzieć.

Feliksa też mijano wiele razy. Długo czekał, aż go dostrzeże dobra dusza.

Pod naszą opieką jest od listopada ubiegłego roku. Prosto z ulicy pojechał do kliniki. Stan kota był bardzo ciężki. Koci HIV, wszawica taka, że cały się ruszał. Brak  połowy zębów, anemia, niedożywienie, robaczyca, odwodnienie. Choć tak  bardzo chory, szukał ciepła u człowieka. Wtula się w każdą rękę. I patrzy  z nadzieją, tymi swoimi smutnymi oczami. Bo Feliks, choć wygląda jak  bardzo stary kot, ma tylko 5 lat i mimo wszystko bardzo kocha ludzi.  Ufa, więc pewnie kiedyś miał całkiem niezłe to życie. Teraz ma to, co  ma.

Feliks przeszedł intensywne leczenie w klinice, gdy minęło zagrożenie życia został przez nas odebrany i pod czujnym okiem opiekunów miał dochodzić do siebie. Miał. Na początku wszystko szło w dobrym kierunku, odzyskiwał siły, nabierał masy, a my licząc na to, że już będzie tylko lepiej zaczęliśmy się rozglądać za dobrym domem dla tego cudownego kota. W między czasie wykonane zostały dodatkowe badania, ponieważ Feliks podejrzanie dużo pił, ale w wynikach nie wyszły żadne nieprawidłowości. 

Niestety w ciągu ostatnich kilku dni Feliks znowu zaczął tracić na wadze, zrobił się słabszy, bardziej apatyczny. Kolejna wizyta w klinice. Lekarz proponuje podanie interferonu. 

Koszt kuracji interferonem to 1500 zł, do tego potrzebna jest najlepszej jakości karma. 

Prosimy o pomoc. Feliks zbiera na interferon, na karmę i na najlepszy hotel, gdzie będzie miał ograniczoną styczność z innymi kotami od których może łapać infekcje. W naszej kociarni mieszka aktualnie 17 kotów, nie wszystkie są zdrowe, ale tylko Feliks ma FIV i łapie wszystko bo brak mu odporności. 

Feliks może żyć, ale potrzebuje pomocy.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2017
  29.01.2017

  Zdrówka Feliks <3 !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2017
  29.01.2017

  Zdrówka życzę :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2017
  28.01.2017

  .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2017
  27.01.2017

  Niech wraca do zdrowia :)

 • Karo - awatar

  Karo

  27.01.2017
  27.01.2017

  Powodzenia futrzaku :*

4 261 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby

Wpłaty: 142

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij