Zbiórka pilna diagnoza Felka. - zdjęcie główne

pilna diagnoza Felka.

270 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Feluś ma ponad 3 lata.U mnie jest ponad rok.

został zabrany z bardzo złych warunków od zbieracza.Miał pchły,świerzb w uszach.Bardzo bał się ludzi... długo trwało zanim nam zaufał,ale dzisiaj to prawdziwy koci staler.

Ogólnie Feluś wygląda jak zdrowy kot oprócz tajemniczych napadów,które występują praktycznie każdego dnia.Wygląda to tak jakby chciał coś wyksztusić i miał problem ze swobodnym oddychaniem 😦

Bardzo się martwię o niego 😦

jest dokładnie odrobczony i odkłaczony.Lekarze podejrzewają astmę.Jedynie dokładne badanie krwi i rendgen mogą ją potwierdzić lub wykluczyć.

każdy dzień zwłoki z badaniami i ta niepewność mnie wykańcza 😦

Potrzebna kwota nie jest duża,ale dla mnie w obecnej chwili nieosiągalna😦

bardzo proszę o pomoc ❤


Komentarze


 • Michał - awatar

  Michał

  21.01.2019
  21.01.2019

  :)

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  20.01.2019
  20.01.2019

  Powodzenia!!!

270 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Zann - awatar
Zann
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25
wwww - awatar
wwww
20
Marika Mróz - awatar
Marika Mróz
50
Diana - awatar
Diana
20
Ziuta - awatar
Ziuta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Michał - awatar
Michał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij