Zbiórka Femurek - kot po wypadku - zdjęcie główne

Femurek - kot po wypadku

1 072 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Dorota Cibor - awatar

Dorota Cibor

Organizator zbiórki

Kot Femurek do około półroczny kot znaleziony kilka tygodni temu na ulicy. Przygarnęli go pewni dobrzy ludzie. Pech chciał, że niestety podczas wjeżdżania samochodem na posesję syn właściciela potrącił kota. Wtedy trafił do przychodni gdzie pracuję. Mimo dobrego serca i ogromu miłości pan nie był w stanie zapłacić za leczenie złamanej kości, rozważał uśpienie go. Na szczęście przekazał opiekę nad kotem mnie.

Jako lekarz weterynarii nie zostawiam zwierząt w potrzebie.

Jutro umówiony jest ortopeda, który poskłada złamaną nogę. Niezbędne będzie umieszczenie drutu wewnątrz kości. Zabieg nie należy do najtańszych.

Pieniądze zostaną przekazane na zabieg, dalsze leczenie, rehabilitację i opiekę nad kotem (karmę i inne niezbędne rzeczy).

To już trzecie zwierzę w ciągu ostatniego miesiąca które przygarnęłam aby uratować mu życie. Uważam, ze tak młode, miłe i przytulaśne zwierzę zasługuje na pochylenie się nad jego losem i zapewnienie opieki! A przede wszystkim na nowe życie i drugą szansę.

Aktualizacje


 • Dorota Cibor - awatar

  Dorota Cibor

  13.10.2019
  13.10.2019

  Wszystkim wpłacającym bardzo dziękuję za pomoc w zbieraniu środków na leczenie Femurka. Zamykam zbiórkę.

  Zdjęcie aktualizacji 38 428

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  09.10.2019
  09.10.2019

  Zdrowia Koteczku! Moja Kicia miała śrubowaną przednią łapkę kilka lat temu więc wiem, jak kosztowne jest leczenie. Trzymam kciuki😚

  • Dorota Cibor - awatar

   Dorota Cibor - Organizator zbiórki

   09.10.2019
   09.10.2019

   Dziękujemy za kciuki. Z każdym dniem jest coraz lepiej.

1 072 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Dorota Cibor - awatar

Dorota Cibor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Renata - awatar
Renata
20
Lukasz J. - awatar
Lukasz J.
9
Ewa Knafel - awatar
Ewa Knafel
20
Andzia - awatar
Andzia
20
EwaZ - awatar
EwaZ
100
Aneta Czerwińska - awatar
Aneta Czerwińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Ewelina Barańska - awatar
Ewelina Barańska
13

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij