Zbiórka Feniks w Finale Dance World Cup - zdjęcie główne

Feniks w Finale Dance World Cup

21 512 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Nazywam się Klaudia Konarska i reprezentuję grupę rodziców 17stu dziewczyn w wieku 13-16 lat, które tworzą Zespół Feniks Junior Showdance. Dziewczyny uczą się tańca pod kierunkiem jedynych w swoim rodzaju choreografów i tym samym realizują swoje pasje uparcie ćwicząc kolejne układy. Pracują po trzy dni w tygodniu łącząc swoje marzenia z normalną nauką w szkole. To naprawdę wymaga od nich niebywałego samozaparcia. I pozwala grupie osiągać kolejne sukcesy.

Jednym z nich jest zajęcie I Miejsca w swojej kategorii w ogólnopolskich eliminacjach do konkursu Dance Word Cup 2019 zdobywając kwalifikacje do finału, który odbędzie się w miejscowości Braga w Portugalii w dniach 28.06.2019-6.07.2019. Dance Wolrd Cup przeznaczony jest głównie dla szkół baletowych, a Feniks jako jedyny zespół z młodzieżowych domów kultury z Krakowa otrzymał kwalifikacje do finału. Jest to niewątpliwie ogromny sukces młodych tancerzy. 

Udział w dalszym etapie zawodów jest dla naszych dziewczyn bardzo ważny. To nie tylko ogromne wyróżnienie dla zespołu, ale też możliwość konfrontacji posiadanych umiejętności z zespołami z 47 państw całego świata. To szansa rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia, nawiązanie nowych znajomości a także przeżycia niesamowitej przygody. Ponadto tancerki będą bardzo dumne mogąc reprezentować Polskę i Kraków na arenie międzynarodowej.

Wyjazd dziewczyn na Finał w Portugali wiąże się jednak z ogromnymi kosztami, których my rodzice nie jesteśmy w stanie w pełni samodzielnie pokryć. 

Szacowany koszt wyjazdu całej grupy to około 50 000 zł. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na: przelot w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie, opłatę za udział w konkursie.

Dla nas to pokaźna kwota, ale wierzymy w Waszą pomoc. Pozwoli nam ona zrealizować cele i marzenia zespołu oraz będzie wkładem w jego rozwój i doświadczenie.

Za każde wsparcie w imieniu naszym i naszych dzieci serdecznie dziękujemy !
P.S.

Zespół działa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie ponad 12 lat. W trakcie zajęć tancerze poznają różne techniki taneczne: tańca współczesnego, nowoczesnego, klasycznego, modern jazz i jazz. Dodatkowo zdobywają umiejętności akrobatyczno - gimnastyczne oraz kształcą warsztat teatralno - aktorski. Dziewczyny również doskonalą swoją technikę, umiejętności i wyraz sceniczny podczas różnorodnych warsztatów i zajęć z instruktorami z Polski i z zagranicy. Głównym stylem tanecznym zespołu jest Show Dance. Tworzy on choreografie, które przedstawiają coś więcej niż sam taniec. Każda z nich to odrębna historia opowiadana nie tylko przez ruch, ale również przez grę aktorską. Zespół dużą wagę przykłada do kostiumów, charakteryzacji oraz pracy z rekwizytami.

Feniks prezentuje swój dorobek artystyczny na zawodach i festiwalach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Do ostatnich najważniejszych osiągnieć zespołu zalicza się między innymi:
·      I miejsce – Ogólnopolskie eliminacje do Międzynarodowego Konkursu Tanecznego Dance World Cup  (Kraków)
·     I miejsce i tytuł ,,Talent Małopolski” w  wojewódzkim festiwalu Talenty Małopolski
·     I miejsce – XIV Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych ,,O Złotą Miotłę Baby Jagi” (Kielce)
·     I miejsce – Ogólnopolski Festiwal „Taki Taniec”  (Oświęcim)
·     I miejsce –Ogólnopolski Festiwal „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna” (Chrzanów)
·     I miejsce – Ogólnopolskie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica  (Drzewica)
·     Główna Nagroda - Festiwal Artystyczny Młodzieży (Kraków)
·     II miejsce – II Spotkania Taneczne im. Marianny Kiszkurno (Radoszyce)
·     II miejsce – Międzynarodowy Festiwal Tańca ,,Dance Oscars” (Kędzierzyn-Koźle)

Więcej o naszej działalności znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Feniks-Showdance-266132150069129/

Aktualizacje


 • Klaudia Konarska - awatar

  Klaudia Konarska

  28.06.2019
  28.06.2019

  Zebraliśmy całą założoną kwote A nawet ciut więcej!!! Serdecznie dziękujemy!!! W Poniedziałek dziewczyny lecą doPortugali. Trzymajcie za nie kciuki ;)

Komentarze


 • Studenci.info - trzyma kciuki - awatar

  Studenci.info - trzyma kciuki

  01.06.2019
  01.06.2019

  Szkoda że nie jestem bogaty, wtedy ta zbiórka zakończyłaby sie w 10 sekund. Ale... może kiedyś będę :) Trzymam kciuki! -MAG.wf

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   03.06.2019
   03.06.2019

   Też życzę powodzenia 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2019
  01.06.2019

  Powodzenia!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   Przyda się. Dziękujemy 😊

 • Hubert - awatar

  Hubert

  01.06.2019
  01.06.2019

  Życzę powodzenia 💪

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Trzymam kciuki dziewczyny! Pokażcie na co Was stać :)

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   😊

 • Julka - awatar

  Julka

  17.04.2019
  17.04.2019

  Dajecie czadu!!!!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   18.04.2019
   18.04.2019

   Dziewczyny robią co mogą ;)

21 512 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

Nomeno - awatar
Nomeno
9 500
Gr Ig - awatar
Gr Ig
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Łukasz Wycisło - awatar
Łukasz Wycisło
100
Lukasz Janik - awatar
Lukasz Janik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Rafał Karaś - awatar
Rafał Karaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij