Zbiórka Feniks w Finale Dance World Cup - zdjęcie główne

Feniks w Finale Dance World Cup

21 512 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Nazywam się Klaudia Konarska i reprezentuję grupę rodziców 17stu dziewczyn w wieku 13-16 lat, które tworzą Zespół Feniks Junior Showdance. Dziewczyny uczą się tańca pod kierunkiem jedynych w swoim rodzaju choreografów i tym samym realizują swoje pasje uparcie ćwicząc kolejne układy. Pracują po trzy dni w tygodniu łącząc swoje marzenia z normalną nauką w szkole. To naprawdę wymaga od nich niebywałego samozaparcia. I pozwala grupie osiągać kolejne sukcesy.

Jednym z nich jest zajęcie I Miejsca w swojej kategorii w ogólnopolskich eliminacjach do konkursu Dance Word Cup 2019 zdobywając kwalifikacje do finału, który odbędzie się w miejscowości Braga w Portugalii w dniach 28.06.2019-6.07.2019. Dance Wolrd Cup przeznaczony jest głównie dla szkół baletowych, a Feniks jako jedyny zespół z młodzieżowych domów kultury z Krakowa otrzymał kwalifikacje do finału. Jest to niewątpliwie ogromny sukces młodych tancerzy. 

Udział w dalszym etapie zawodów jest dla naszych dziewczyn bardzo ważny. To nie tylko ogromne wyróżnienie dla zespołu, ale też możliwość konfrontacji posiadanych umiejętności z zespołami z 47 państw całego świata. To szansa rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia, nawiązanie nowych znajomości a także przeżycia niesamowitej przygody. Ponadto tancerki będą bardzo dumne mogąc reprezentować Polskę i Kraków na arenie międzynarodowej.

Wyjazd dziewczyn na Finał w Portugali wiąże się jednak z ogromnymi kosztami, których my rodzice nie jesteśmy w stanie w pełni samodzielnie pokryć. 

Szacowany koszt wyjazdu całej grupy to około 50 000 zł. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na: przelot w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie, opłatę za udział w konkursie.

Dla nas to pokaźna kwota, ale wierzymy w Waszą pomoc. Pozwoli nam ona zrealizować cele i marzenia zespołu oraz będzie wkładem w jego rozwój i doświadczenie.

Za każde wsparcie w imieniu naszym i naszych dzieci serdecznie dziękujemy !
P.S.

Zespół działa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie ponad 12 lat. W trakcie zajęć tancerze poznają różne techniki taneczne: tańca współczesnego, nowoczesnego, klasycznego, modern jazz i jazz. Dodatkowo zdobywają umiejętności akrobatyczno - gimnastyczne oraz kształcą warsztat teatralno - aktorski. Dziewczyny również doskonalą swoją technikę, umiejętności i wyraz sceniczny podczas różnorodnych warsztatów i zajęć z instruktorami z Polski i z zagranicy. Głównym stylem tanecznym zespołu jest Show Dance. Tworzy on choreografie, które przedstawiają coś więcej niż sam taniec. Każda z nich to odrębna historia opowiadana nie tylko przez ruch, ale również przez grę aktorską. Zespół dużą wagę przykłada do kostiumów, charakteryzacji oraz pracy z rekwizytami.

Feniks prezentuje swój dorobek artystyczny na zawodach i festiwalach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Do ostatnich najważniejszych osiągnieć zespołu zalicza się między innymi:
·      I miejsce – Ogólnopolskie eliminacje do Międzynarodowego Konkursu Tanecznego Dance World Cup  (Kraków)
·     I miejsce i tytuł ,,Talent Małopolski” w  wojewódzkim festiwalu Talenty Małopolski
·     I miejsce – XIV Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych ,,O Złotą Miotłę Baby Jagi” (Kielce)
·     I miejsce – Ogólnopolski Festiwal „Taki Taniec”  (Oświęcim)
·     I miejsce –Ogólnopolski Festiwal „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna” (Chrzanów)
·     I miejsce – Ogólnopolskie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica  (Drzewica)
·     Główna Nagroda - Festiwal Artystyczny Młodzieży (Kraków)
·     II miejsce – II Spotkania Taneczne im. Marianny Kiszkurno (Radoszyce)
·     II miejsce – Międzynarodowy Festiwal Tańca ,,Dance Oscars” (Kędzierzyn-Koźle)

Więcej o naszej działalności znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Feniks-Showdance-266132150069129/

Aktualizacje


 • Klaudia Konarska - awatar

  Klaudia Konarska

  28.06.2019
  28.06.2019

  Zebraliśmy całą założoną kwote A nawet ciut więcej!!! Serdecznie dziękujemy!!! W Poniedziałek dziewczyny lecą doPortugali. Trzymajcie za nie kciuki ;)

Komentarze


 • Studenci.info - trzyma kciuki - awatar

  Studenci.info - trzyma kciuki

  01.06.2019
  01.06.2019

  Szkoda że nie jestem bogaty, wtedy ta zbiórka zakończyłaby sie w 10 sekund. Ale... może kiedyś będę :) Trzymam kciuki! -MAG.wf

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   03.06.2019
   03.06.2019

   Też życzę powodzenia 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2019
  01.06.2019

  Powodzenia!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   Przyda się. Dziękujemy 😊

 • Hubert - awatar

  Hubert

  01.06.2019
  01.06.2019

  Życzę powodzenia 💪

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Trzymam kciuki dziewczyny! Pokażcie na co Was stać :)

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.2019
   01.06.2019

   😊

 • Julka - awatar

  Julka

  17.04.2019
  17.04.2019

  Dajecie czadu!!!!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   18.04.2019
   18.04.2019

   Dziewczyny robią co mogą ;)

21 512 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

Nomeno - awatar
Nomeno
9 500
Gr Ig - awatar
Gr Ig
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Łukasz Wycisło - awatar
Łukasz Wycisło
100
Lukasz Janik - awatar
Lukasz Janik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Rafał Karaś - awatar
Rafał Karaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij