Zbiórka Feniks w Finale Dance World Cup - zdjęcie główne

Feniks w Finale Dance World Cup

21 512 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Nazywam się Klaudia Konarska i reprezentuję grupę rodziców 17stu dziewczyn w wieku 13-16 lat, które tworzą Zespół Feniks Junior Showdance. Dziewczyny uczą się tańca pod kierunkiem jedynych w swoim rodzaju choreografów i tym samym realizują swoje pasje uparcie ćwicząc kolejne układy. Pracują po trzy dni w tygodniu łącząc swoje marzenia z normalną nauką w szkole. To naprawdę wymaga od nich niebywałego samozaparcia. I pozwala grupie osiągać kolejne sukcesy.

Jednym z nich jest zajęcie I Miejsca w swojej kategorii w ogólnopolskich eliminacjach do konkursu Dance Word Cup 2019 zdobywając kwalifikacje do finału, który odbędzie się w miejscowości Braga w Portugalii w dniach 28.06.2019-6.07.2019. Dance Wolrd Cup przeznaczony jest głównie dla szkół baletowych, a Feniks jako jedyny zespół z młodzieżowych domów kultury z Krakowa otrzymał kwalifikacje do finału. Jest to niewątpliwie ogromny sukces młodych tancerzy. 

Udział w dalszym etapie zawodów jest dla naszych dziewczyn bardzo ważny. To nie tylko ogromne wyróżnienie dla zespołu, ale też możliwość konfrontacji posiadanych umiejętności z zespołami z 47 państw całego świata. To szansa rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia, nawiązanie nowych znajomości a także przeżycia niesamowitej przygody. Ponadto tancerki będą bardzo dumne mogąc reprezentować Polskę i Kraków na arenie międzynarodowej.

Wyjazd dziewczyn na Finał w Portugali wiąże się jednak z ogromnymi kosztami, których my rodzice nie jesteśmy w stanie w pełni samodzielnie pokryć. 

Szacowany koszt wyjazdu całej grupy to około 50 000 zł. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na: przelot w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie, opłatę za udział w konkursie.

Dla nas to pokaźna kwota, ale wierzymy w Waszą pomoc. Pozwoli nam ona zrealizować cele i marzenia zespołu oraz będzie wkładem w jego rozwój i doświadczenie.

Za każde wsparcie w imieniu naszym i naszych dzieci serdecznie dziękujemy !
P.S.

Zespół działa w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie ponad 12 lat. W trakcie zajęć tancerze poznają różne techniki taneczne: tańca współczesnego, nowoczesnego, klasycznego, modern jazz i jazz. Dodatkowo zdobywają umiejętności akrobatyczno - gimnastyczne oraz kształcą warsztat teatralno - aktorski. Dziewczyny również doskonalą swoją technikę, umiejętności i wyraz sceniczny podczas różnorodnych warsztatów i zajęć z instruktorami z Polski i z zagranicy. Głównym stylem tanecznym zespołu jest Show Dance. Tworzy on choreografie, które przedstawiają coś więcej niż sam taniec. Każda z nich to odrębna historia opowiadana nie tylko przez ruch, ale również przez grę aktorską. Zespół dużą wagę przykłada do kostiumów, charakteryzacji oraz pracy z rekwizytami.

Feniks prezentuje swój dorobek artystyczny na zawodach i festiwalach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Do ostatnich najważniejszych osiągnieć zespołu zalicza się między innymi:
·      I miejsce – Ogólnopolskie eliminacje do Międzynarodowego Konkursu Tanecznego Dance World Cup  (Kraków)
·     I miejsce i tytuł ,,Talent Małopolski” w  wojewódzkim festiwalu Talenty Małopolski
·     I miejsce – XIV Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych ,,O Złotą Miotłę Baby Jagi” (Kielce)
·     I miejsce – Ogólnopolski Festiwal „Taki Taniec”  (Oświęcim)
·     I miejsce –Ogólnopolski Festiwal „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna” (Chrzanów)
·     I miejsce – Ogólnopolskie Spotkania Taneczne o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Drzewica  (Drzewica)
·     Główna Nagroda - Festiwal Artystyczny Młodzieży (Kraków)
·     II miejsce – II Spotkania Taneczne im. Marianny Kiszkurno (Radoszyce)
·     II miejsce – Międzynarodowy Festiwal Tańca ,,Dance Oscars” (Kędzierzyn-Koźle)

Więcej o naszej działalności znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Feniks-Showdance-266132150069129/

Aktualizacje


 • Klaudia Konarska - awatar

  Klaudia Konarska

  28.06.19
  28.06.19

  Zebraliśmy całą założoną kwote A nawet ciut więcej!!! Serdecznie dziękujemy!!! W Poniedziałek dziewczyny lecą doPortugali. Trzymajcie za nie kciuki ;)

Komentarze


 • Studenci.info - trzyma kciuki - awatar

  Studenci.info - trzyma kciuki

  01.06.19
  01.06.19

  Szkoda że nie jestem bogaty, wtedy ta zbiórka zakończyłaby sie w 10 sekund. Ale... może kiedyś będę :) Trzymam kciuki! -MAG.wf

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   03.06.19
   03.06.19

   Też życzę powodzenia 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.19
  01.06.19

  Powodzenia!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.19
   01.06.19

   Przyda się. Dziękujemy 😊

 • Hubert - awatar

  Hubert

  01.06.19
  01.06.19

  Życzę powodzenia 💪

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.19
   01.06.19

   😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.19
  31.05.19

  Trzymam kciuki dziewczyny! Pokażcie na co Was stać :)

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   01.06.19
   01.06.19

   😊

 • Julka - awatar

  Julka

  17.04.19
  17.04.19

  Dajecie czadu!!!!

  • Klaudia Konarska - awatar

   Klaudia Konarska - Organizator zbiórki

   18.04.19
   18.04.19

   Dziewczyny robią co mogą ;)

21 512 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Klaudia Konarska - awatar

Klaudia Konarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

Nomeno - awatar
Nomeno
9 500
Gr Ig - awatar
Gr Ig
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Łukasz Wycisło - awatar
Łukasz Wycisło
100
Lukasz Janik - awatar
Lukasz Janik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Rafał Karaś - awatar
Rafał Karaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij