Zbiórka Feniś prosi o pomoc - zdjęcie główne

Feniś prosi o pomoc

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby


Feniś prosi o pomoc.

Można się nauczyć na nim psiej anatomii.  Chudy, smutny piesek z dużymi uszkami. Trochę przypomina lisa… ma na sobie mnóstwo ran. Nie znamy jego wcześniejszych doświadczeń, wiemy jedynie, że nie były dobre. Jest nerwowy, boi się ludzi.  Jest cały czas głodny, musimy mu wydzielać porcje, bo gdyby dać mu 2 kg karmy , zjadłby wszystko…wie co to głód. Takie psy jak on, nie mają szans na adopcję, a właśnie dla takich psów otwarliśmy bramy Przystani.  Nie potrafiliśmy przejść obojętnie obok takiego nieszczęścia… Przygarnęliśmy go do  serca. Chociaż on jeszcze jest nieufny, chociaż potrafi pokazać zęby, już zdążyliśmy go pokochać. Jest chudy, jest bardzo chory i potrzebował nas…. Mamy nadzieję, że u nas zrozumie, że życie nie jest złe, że miewa też kolory. Feniś nie ma nic swojego.  Potrzebuje materaca, kubraka, miseczki, mokrej  i suchej specjalistycznej karmy, potrzebuje też pieniędzy na leczenie. Te rany musi obejrzeć doktor, musi zadecydować, co dalej. Trzeba sprawdzić czy zagłodzenie, nie spowodowało trwałych spustoszeń w jego organizmie.

Potrzebuje szczegółowych badań i diagnostyki. Pomóżcie nam  pokazać Fenisiowi piękno tego świata, podarujcie nam narzędzia , dzięki którym zdołamy go wyleczyć i zapewnić mu szczęśliwy i spokojny żywot...

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  02.03.2017
  02.03.2017

  Będzie dobrze

 • Cosmo - awatar

  Cosmo

  25.02.2017
  25.02.2017

  Trzymaj się psiaku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  to są prawdziwe zbiórki , gdzie się pomaga!!!!!! a nie jakieś "Seicento"!!! ludzie otwórzcie oczy i przede wszystkim serca!!!!

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

Asia - awatar
Asia
25
Kasia - awatar
Kasia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Zalewska - awatar
Ewa Zalewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
EwaR - awatar
EwaR
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij