Zbiórka Sandi i Kronikarz - zdjęcie główne

Sandi i Kronikarz

131 zł  z 131 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę dwóch faktur za swoich podopiecznych - Sandi i Kronikarza.

Sandi i Kronikarz to podopieczni Szczurzej Ferajny (www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc).


SANDI

Pewna Pani zobaczyła chomika w sklepie zoologicznym. Chomik miał być karmą dla węża, ponieważ się rozchorował, a przecież nikt chorego zwierzaka nie kupi... Miła Pani zabrała chorowitkę prosto do gabinetu lekarskiego na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Okazało się, że chomiczka ma ropomacicze i pilnie potrzebna była operacja. Niestety, kobieta po zapoznaniu się z kosztami zabiegu, postanowiła nie odbierać już młodej z gabinetu.

Zostaliśmy więc poproszeni o pomoc przez gabinet weterynaryjny i samiczka po zabiegu trafiła pod opiekę Szczurzej Ferajny. Chomiczka nie jest do końca zdrowa. Pomimo udanej sterylizacji, został wypływ z cewki moczowej - w badaniu bakteriologicznym wykryto Lactobacillus oporny na większość antybiotyków.

Historia malutkiej zakończyła się happy endem, gdyż została bardzo szybko adoptowana przez bardzo odpowiedzialną osobę, która wzięła na siebie dalsze leczenie Sandi.


KRONIKARZ


Kronikarz to 3 miesięczny chłopczyk odebrany z laboratorium. Przy odbiorze czterech innych zdrowych szczurków, dostaliśmy informację, że jeden z nich jest chory.. że prawdopodobnie to zapalenie ucha, bo chodził z przekręconą główką.. i że niestety nie leczą zwierząt, tylko od razu są poddawane eutanazji. Nie mieliśmy wyjścia. Zabraliśmy Kronikarza do lekarza weterynarii, przy okazji odbioru chomiczki Sandi.  Potwierdziło się zapalenie ucha, szczurek dostał antybiotyki, sterydy i został odrobaczony.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie za operację Sandi, diagnozę oraz leczenie Kronikarza otrzymaliśmy faktury na kwotę 131 zł.

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    01.05.2018
    01.05.2018

    Wracajcie do zdrowia maluszki :)

131 zł  z 131 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij