Zbiórka Ferdynand i Marley - zdjęcie główne

Ferdynand i Marley

331 zł z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne świnek morskich.

Ferdynand i Marley przebywają w Kawie na ławie - dom tymczasowy dla świnek morskich (www.facebook.com/kawienalawie/)


1. Ferdynand Magellan

Mały świniak (nazwany Ferdynand Magellan), trafił do nas wprost ze sklepu zoologicznego. Przeszedł kontrolę weterynaryjną. Co się okazało? Ma poważne odwapnienie kości i zmiany w stawach spowodowane niedoborami. Na szczęście zostało to szybko zauważone i jest szansa na poprawę jego stanu po porządnej suplementacji. Maluch czuje się dość dobrze, ale nie widać u niego ruchliwości typowej dla młodej świnki.
Obaj koledzy, z którymi trafił do sklepu z "hodowli", już nie żyją. Ferdynand Magellan miał szczęście, że Agnieszka postarała się o zgodę na wydanie go ze sklepu i znalazła dla niego opiekę.


2. Marley

Marley wraz ze swoim przyjacielem Bobem trafili do wrocławskiego schroniska już w marcu. Niestety nikt nie zainteresował się ich adopcją. W końcu pewna dobra dusza zdecydowała się wziąć ich na krótko do siebie i poszukać dla nich miejsca. Ostatecznie świnki trafiły do Kawie na ławie i tu będą szukać nowego domu.

Marley był chudy, ale bez oznak choroby. Mimo diety nie przytył. W badaniach podwyższone białe krwinki, więc zaczął brać antybiotyk. Nie było poprawy, więc był test na tarczycę jako potencjalną przyczynę małej masy ciała. Tarczyca w porządku, obecnie jest na drugim antybiotyku

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktury zostały wystawione na łączną kwotę 320,99 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie tych faktur.

Każda złotówka jest na wagę złota! A tylko dzięki Waszej pomocy mamy szansę je spłacić!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

331 zł z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Koszulka damska marki ZOŁZA z nadrukiem - awatar
Koszulka damska marki ZOŁZA z nadrukiem
60
Bazarek hamak w kaktusy - awatar
Bazarek hamak w kaktusy
11
Symfonia C++ 3 części - awatar
Symfonia C++ 3 części
20
Piotr Kaczałek - awatar
Piotr Kaczałek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
Święty Mikołaj;) - awatar
Święty Mikołaj;)
35
Ida K - awatar
Ida K
20
Kinga Gadzała - awatar
Kinga Gadzała
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij