Zbiórka Ferdynand i Marley - zdjęcie główne

Ferdynand i Marley

331 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wrocławski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za wizyty weterynaryjne świnek morskich.

Ferdynand i Marley przebywają w Kawie na ławie - dom tymczasowy dla świnek morskich (www.facebook.com/kawienalawie/)


1. Ferdynand Magellan

Mały świniak (nazwany Ferdynand Magellan), trafił do nas wprost ze sklepu zoologicznego. Przeszedł kontrolę weterynaryjną. Co się okazało? Ma poważne odwapnienie kości i zmiany w stawach spowodowane niedoborami. Na szczęście zostało to szybko zauważone i jest szansa na poprawę jego stanu po porządnej suplementacji. Maluch czuje się dość dobrze, ale nie widać u niego ruchliwości typowej dla młodej świnki.
Obaj koledzy, z którymi trafił do sklepu z "hodowli", już nie żyją. Ferdynand Magellan miał szczęście, że Agnieszka postarała się o zgodę na wydanie go ze sklepu i znalazła dla niego opiekę.


2. Marley

Marley wraz ze swoim przyjacielem Bobem trafili do wrocławskiego schroniska już w marcu. Niestety nikt nie zainteresował się ich adopcją. W końcu pewna dobra dusza zdecydowała się wziąć ich na krótko do siebie i poszukać dla nich miejsca. Ostatecznie świnki trafiły do Kawie na ławie i tu będą szukać nowego domu.

Marley był chudy, ale bez oznak choroby. Mimo diety nie przytył. W badaniach podwyższone białe krwinki, więc zaczął brać antybiotyk. Nie było poprawy, więc był test na tarczycę jako potencjalną przyczynę małej masy ciała. Tarczyca w porządku, obecnie jest na drugim antybiotyku

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktury:

Faktury zostały wystawione na łączną kwotę 320,99 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie tych faktur.

Każda złotówka jest na wagę złota! A tylko dzięki Waszej pomocy mamy szansę je spłacić!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

331 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Koszulka damska marki ZOŁZA z nadrukiem - awatar
Koszulka damska marki ZOŁZA z nadrukiem
60
Bazarek hamak w kaktusy - awatar
Bazarek hamak w kaktusy
11
Symfonia C++ 3 części - awatar
Symfonia C++ 3 części
20
Piotr Kaczałek - awatar
Piotr Kaczałek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
Święty Mikołaj;) - awatar
Święty Mikołaj;)
35
Ida K - awatar
Ida K
20
Kinga Gadzała - awatar
Kinga Gadzała
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij