Na zdrowe łapy Maksa!

1 841 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Madzio Lek - awatar

Madzio Lek

Organizator zbiórki

Witam, jestem w posiadaniu Maksia od niedzieli (15.09.2019). Pies ma dopiero półtora roku, a już  jest w fatalnym stanie. Ma problemy z łapami i chodzeniem, nie może biegać i normalnie funkcjonować. Został zabrany z bloku, gdzie musiał wchodzić i schodzić w tym stanie na 3 piętro. Z tego co się dowiedziałam z psem nie miał kto wychodzić, miał bardzo mało ruchu, a wręcz był przywiązywany do kaloryfera, by nie brudzić w mieszkaniu. Brak odpowiedniego karmienia, witamin, a nawet słońca doprowadził do stanu jaki widać na filmie.
Ma strasznie zniekształcone przednie łapy, jest bardzo wychudzony, czasami się przewraca, nie trzyma moczu oraz męczą go biegunki.
Pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane w całości na leczenie psa oraz zakup karmy, która postawi go na łapy.
Posiadam już dwa psy, z czego jeden jest adoptowany i nie stać mnie na zapewnienie mu leków, karmy bądź operacji łap. Dziś po 16 konsultacja z weterynarzem, wtedy dowiemy się co i jak z Maksiem. Prawda jest taka że Maksiu strasznie cierpi, i pomoc jest potrzebna NA JUŻ.
Psiak jest cudowny, nie przejawia żadnej agresji w stosunku do ludzi, psów i innych zwierząt. Chodź jest z nami tak krótko, zasługuje na wszystko. A najbardziej na zdrowie.
Bardzo Was Proszę w swoim i Maksia imieniu o choćby minimalne wpłaty, dzięki którym zmienimy wspólnie jego los.

Każde wdrożone leczenie Maksia zostanie udokumentowane fakturami. Z wszystkiego się rozliczę.

Aktualizacje


 • Madzio Lek - awatar

  Madzio Lek

  18.09.2019
  18.09.2019

  Witam, na wstępie chciałabym bardzo serdecznie podziękować Wam za dotychczas okazaną pomoc. Wczoraj Maksiu był diagnozowany. Robione były prześwietlenia stawów, pobierana krew, mocz.
  Badania wykazały anemię, odwapnienie kości, sporą niedowagę. Więzadła są w opłakanym stanie.
  Na razie wydatki to 488zł wizyta w lecznicy oraz 44,80 zł wit. C plus K2.
  Na koniec listopada planowana jest operacja usunięcia jądra, które nie zeszło do moszny i zostało w brzuchu łącznie z kastracją.
  Bardzo żałuję, że możliwość wstawiania tu zdjęć jest mocno ograniczona, bo chciałam Wam pokazać całą historię wywiadu i diagnostyki, lecz nie mogę.
  Dla zainteresowanych jest ona u mnie na profilu pod zbiórką na Maksa-w komentarzach.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Zdjęcie aktualizacji 37 340

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.09.2019
  18.09.2019

  Zdrowiej 😘

  • Madzio Lek - awatar

   Madzio Lek - Organizator zbiórki

   18.09.2019
   18.09.2019

   Zrobię wszystko, by tak się stało ❤🐕🐾🍀 Dziękujemy ❣

1 841 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Madzio Lek - awatar

Madzio Lek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gocha - awatar
Gocha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Królikowska - awatar
Iwona Królikowska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Parys - awatar
Parys
20
Beata i Zoi - awatar
Beata i Zoi
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij