Zbiórka Nakarm Projektowe zwierzaki - zdjęcie główne

Nakarm Projektowe zwierzaki

1 150 zł  z 3 870 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Ania Mazur - awatar

Ania Mazur

Organizator zbiórki

Zaczęło się od naszej staruszki z Korabiewic-chorej na raka Venduni. Ona zapoczątkowała myśl by stworzyć coś dobrego, co pomagać będzie następnym-starym, schorowanym, niechcianym, zapomnianym.

I choć była z nami miesiąc i jeden dzień. Towarzyszy nam po dziś dzień i towarzyszyć będzie. jej imię patronuję naszej fundacji i naszemu Projektowi, czyli Projekt Vendi Czuwa dla psów starszych i najbardziej pokrzywdzonych 

Jest nam ciężko i jest nam o kogo się martwić. A obecnie martwimy się o karmę. 

Jakoś tak się złożyło że mamy pod opieką najwięcej większych psów.

Miesięczny koszt zakupu karmy wynosi 1.800 zł

Chciałybyśmy tą zbiórką zapewnić zapas chociaż na 2 miesiące

W zbiórce uwzględniłyśmy również koszt prowizji, który wynosi 7,5 %

Komentarze


 • Jolanta Stankiewicz - awatar

  Jolanta Stankiewicz

  15.03.2017
  15.03.2017

  Dziękuję takim ludziom jak Wy o wielkich sercach :) Pozdrawiam i wspieram Jola

 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  06.03.2017
  06.03.2017

 • Milena Urbanska - awatar

  Milena Urbanska

  24.02.2017
  24.02.2017

  .

 • Ewa Drewnowicz - awatar

  Ewa Drewnowicz

  16.02.2017
  16.02.2017

  Pomagajcie zwierzętom jeszcze 100 lat, bo robicie to wspaniale!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  starsze psy są piękne i pięknie kochają

1 150 zł  z 3 870 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Ania Mazur - awatar

Ania Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ivanka2 - awatar
Ivanka2
100
Marta N. - awatar
Marta N.
20
Ivanka - awatar
Ivanka
50
Jolanta Stankiewicz - awatar
Jolanta Stankiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kaśka - awatar
Kaśka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Marta N. - awatar
Marta N.
38
Milena Urbanska - awatar
Milena Urbanska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij