Zbiórka Pomóżmy Filipkowi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Filipkowi

Zbiórka Pomóżmy Filipkowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Filipkowi

575 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Monika Siarnacka - awatar

Monika Siarnacka

Organizator zbiórki

Dzień dobry,nazywam się Monika Siarnacka jestem przyjacielem rodziny Filipka o którym będzie mowa.  Filipek,który w skutek niedotlenienia okołoporodowego ma czterokończynowe porażenie mózgowe i padaczkę lekooporną.Filipek urodził się 25 stycznia 2010 roku. Nie potrafi samodzielnie siedzieć ani chodzić oraz ma problemy ze wzrokiem.Rodzina dla niego robi co tylko może i robi to najlepiej jak potrafi,jednak leczenie Filipka jak też wymagane rzeczy dla nie go jak każdy wie są niestety bardzo drogie.W chwili obecnej Filipkowi potrzebne są ortezy które potrzebne są żeby Filipkowi nie kurczyły się ścięgna,żeby miał w odpowiednim położeniu stopę a przy tym mniej cierpiał bo z przykurczem wiąże się wiele bólu. Potrzebny też mu nowy wózek bo który obecnie posiada jest już za mały. Z całego serca w imieniu Filipka i jego rodziny proszę o pomoc. Liczy się każdy przysłowiowy grosik. Dziękuję z góry za Wasze dobre serduszka.Wielkie Bóg zapłać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
575 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Monika Siarnacka - awatar

Monika Siarnacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patrycja Dziembała - awatar
Patrycja Dziembała
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ewa he - awatar
ewa he
10
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij