Zbiórka Amstaffy Niczyje- Sterylizacja - zdjęcie główne

Amstaffy Niczyje- Sterylizacja

600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Sunia bezpieczna w domu tymczasowym.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na potrzeby Fifki . Niestety  na sterylizacje juz za późno. Dziekujemy wszystkim, którzy nas wspomogli, będziemy Państwa informować o dalszym rozwoju sytuacji.


Zbiórka została powiększona o 100 zł ponieważ konieczne jest wykonanie badania USG i badań krwi - przepraszamy za zmianę. 

Szukamy dla Fifki domu tymczasowego lub stałego !

Pomóż nam pomagać ! Tym razem zbieramy na sterylizacje suni Fifki, która  jest szczenna, za chwile straci dom.

Fifka to  5 letnia sunia z Łodzi. W chwili obecnej mieszka w domu właścicielskim, który próbuje się pozbyc suni za wszelką cenę . Jest duże prawdopodobienstwo, że  w niedlugim czasie zostanie psem bezpanskim.  Rodzina, która ma ją w posiadaniu ma niestety dopuściła sunie z samcem, który był także w ich posiadaniu i został wydany.  Wcześniej Fifka 2 krotnie miała szczenięta, które zostały sprzedane za symboliczną sówkę czy flaszkę. Prosimy Was pomóżcie nam uzbierać  pieniążki na zabieg sterylizacji 350 zł   oraz dodatkowe leki ok 50 zł  Będziemy Fifce  także szukać domu !!! To radosna sunia, która ma jeszcze połowę życia przed sobą. Szukamy oczywiście domu stałego lub choćby tymczasowego. Fifka nie niszczy nie brudzi akceptuje wszystkich ludzi i inne psiaki.

Amstaffy Niczyje to profil na FB, za którym kryją się osoby od wielu lat
                                                         pomagające psom rasy TTB

Nie jesteśmy fundacja lecz tylko grupą osób działającą pod nazwą Amstaffy Niczyje.

Pomagamy już od wielu lat, jest nas garstka miłośników, która może pomóc niewielu psiakom ze wzgjędu na ograniczone możliwości finansowe oraz czasowe. Uzyskujemy środki na utrzymanie naszych podopiecznych dzięki WAM ludziom o wielkim sercu, organizują caukcje charytatywne, angażując własne środki. 

My to po prostu Amstaffy Niczyje - odszukaj nas na fb i polub!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ada Laurowska Marć - awatar

    Ada Laurowska Marć

    01.01.18
    01.01.18

    ✌️

600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dla Fifki od Bianki - awatar
Dla Fifki od Bianki
20
Monika Czarnocka - awatar
Monika Czarnocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Luka Wrocław - awatar
Luka Wrocław
50
Ada Laurowska Marć - awatar
Ada Laurowska Marć
20
oczko - awatar
oczko
100
Brusisko - awatar
Brusisko
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij