Zbiórka POMÓŻ Figusiowi - zdjęcie główne

POMÓŻ Figusiowi

40 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Hania Fijałkowska - awatar

Hania Fijałkowska

Organizator zbiórki

Cześć, jestem kucem walijskim o imieniu Figuś, mam 20 lat i jestem łagodnym, spokojnym i przyjaznym koniem. Spędziłem sporo czasu w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w Ośrodku Hipoterapii w Słupsku jako koń hipoterapeuta, gdzie pomagałem wyjść im z różnorakich chorób.

Urodziłem się zdrowy, jednak warunki panujące w byłej stajni i moja ciężka praca w kurzu spowodowały, że nabawiłem się choroby układu oddechowego: astmy oskrzelowej, RAO - przewlekłej choroby obturacyjnej płuc. Objawia się ona uporczywym kaszlem, dusznością i wypływem śluzu z nosa.

Kiedy się rozchorowałem, stałem się niepotrzebny... i oddali mnie ze względu na duże koszty leczenia...

W takim kiepskim stanie przygarnęła mnie moja obecna właścicielka, która już od 9 lat opiekuje się mną, leczy i pomaga ulżyć mi w tych najgorszych chwilach oraz w przewlekłym dla mnie cierpieniu... Przez ten cały czas stara się poprawić mi warunki bytowe:

- wybudowała angielską stajnię, która ma na celu wentylację pomieszczenia a co za tym idzie minimalizuje ataki duszności, 

- zamiast ściółki ze słomy, co 3 miesiące kupuje szwedzki torf lub len (koszt 800zł), który nie pyli i nie kurzy moich nozdrzy, 

- zamawia leki Ventipulmin, Dilaterol (koszt 400zł), które rozszerzają oskrzeliki płucne i pomagają oczyścić drogi oddechowe, a w ciężkich stanach dzwoni po lekarza weterynarii, który wykona zastrzyki sterydowe,

- kupuje co miesiąc musli dla koni z alergią firmy Nuba Equi (koszt 90zł) i podaje do zjedzenia moczone siano...

Moja pani chce dla mnie jak najlepiej, jednak moje "polepszacze życia" są dosyć kosztowne. Już nigdy nie będę zdrowy, moja choroba z roku na rok postępuje, ale poprzez leczenie i profilaktykę można ją spowolnić. 

Bardzo więc proszę o wsparcie finansowe, ponieważ ciągle potrzebuję "wspomagaczy" i będę Wam wdzięczny za każdą przysłowiową "Figusiową złotówkę". 

Chcę żyć jak najdłużej razem z moją panią, która mnie kocha i mimo wszystko cieszyć się każdym dniem prawie tak samo jak moi zdrowi końscy koledzy... Pomożesz ??


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Hania Fijałkowska - awatar

Hania Fijałkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kamilla - awatar
Kamilla
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij