Zbiórka POMÓŻ Figusiowi - miniaturka zdjęcia

POMÓŻ Figusiowi

Zbiórka POMÓŻ Figusiowi - zdjęcie główne

POMÓŻ Figusiowi

40 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Hania Fijałkowska - awatar

Hania Fijałkowska

Organizator zbiórki

Cześć, jestem kucem walijskim o imieniu Figuś, mam 20 lat i jestem łagodnym, spokojnym i przyjaznym koniem. Spędziłem sporo czasu w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi w Ośrodku Hipoterapii w Słupsku jako koń hipoterapeuta, gdzie pomagałem wyjść im z różnorakich chorób.

Urodziłem się zdrowy, jednak warunki panujące w byłej stajni i moja ciężka praca w kurzu spowodowały, że nabawiłem się choroby układu oddechowego: astmy oskrzelowej, RAO - przewlekłej choroby obturacyjnej płuc. Objawia się ona uporczywym kaszlem, dusznością i wypływem śluzu z nosa.

Kiedy się rozchorowałem, stałem się niepotrzebny... i oddali mnie ze względu na duże koszty leczenia...

W takim kiepskim stanie przygarnęła mnie moja obecna właścicielka, która już od 9 lat opiekuje się mną, leczy i pomaga ulżyć mi w tych najgorszych chwilach oraz w przewlekłym dla mnie cierpieniu... Przez ten cały czas stara się poprawić mi warunki bytowe:

- wybudowała angielską stajnię, która ma na celu wentylację pomieszczenia a co za tym idzie minimalizuje ataki duszności, 

- zamiast ściółki ze słomy, co 3 miesiące kupuje szwedzki torf lub len (koszt 800zł), który nie pyli i nie kurzy moich nozdrzy, 

- zamawia leki Ventipulmin, Dilaterol (koszt 400zł), które rozszerzają oskrzeliki płucne i pomagają oczyścić drogi oddechowe, a w ciężkich stanach dzwoni po lekarza weterynarii, który wykona zastrzyki sterydowe,

- kupuje co miesiąc musli dla koni z alergią firmy Nuba Equi (koszt 90zł) i podaje do zjedzenia moczone siano...

Moja pani chce dla mnie jak najlepiej, jednak moje "polepszacze życia" są dosyć kosztowne. Już nigdy nie będę zdrowy, moja choroba z roku na rok postępuje, ale poprzez leczenie i profilaktykę można ją spowolnić. 

Bardzo więc proszę o wsparcie finansowe, ponieważ ciągle potrzebuję "wspomagaczy" i będę Wam wdzięczny za każdą przysłowiową "Figusiową złotówkę". 

Chcę żyć jak najdłużej razem z moją panią, która mnie kocha i mimo wszystko cieszyć się każdym dniem prawie tak samo jak moi zdrowi końscy koledzy... Pomożesz ??


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Hania Fijałkowska - awatar

Hania Fijałkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kamilla - awatar
Kamilla
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij