Zbiórka Filemon - wyrzucony jak śmieć - zdjęcie główne

Filemon - wyrzucony jak śmieć

1 444 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Mały, czterotygodniowy  Filemonek w pudełku został wyrzucony jak śmieć pod kontener. Nieleczony koci katar doprowadził do zrogowacenia rogówki obu oczek. Najwyraźniej dla kogoś taki kot to tylko kłopot, do niczego się nie nadaje... dlatego jak śmieć wylądował na śmietniku. 

Ale są ludzie, którzy mają dobre serce i zabrali Filemona ze śmietnika. Bo chociaż kiciuś bezpowrotnie stracił wzrok, to wciąż żyje i czuje. Pewnie znajdą się osoby, które stwierdzą, że lepiej skrócić jego cierpienie i poddać eutanazji.

Ale kiedy trzyma się w rękach to małe ciałko, które tak wiele przeszło a mimo to ma wolę walki to serce nie pozwala nam podjąć innej decyzji jak pomóc mu w tej walce. To prawda, że nigdy już nie będzie widział ale to nie znaczy, że nie będzie cieszył się życiem, że nie znajdzie się ktoś kto da mu dom i pokocha go takim jakim jest.

Dlatego walczmy razem z nim!

Jednak najpierw, aby mógł przeżyć, obie gałki oczne muszą zostać usunięte, nie ma szans na uratowanie wzroku. Koszt operacji i dalszego leczenia to około 500 zł. 

Jeżeli chcesz mieć swój udział w pomocy Filemonowi to będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Jeśli nie możesz wesprzeć jego leczenia finansowo to udostępnij. Niech historia Filemona trafi do jak największego grona osób.

Aktualności


 • OTOZ Animals Krosno - awatar

  OTOZ Animals Krosno

  17.07.19
  17.07.19

  Kochani, nawet nie wiemy jak to napisać. Filemonek rano odszedł. Od dwóch dni gorzej się czuł, był osłabiony, stracił apetyt. Mimo podawanego antybiotyku oczy były na tyle dużym siedliskiem bakterii, że organizm Filemona nie był w stanie walczyć. Jest nam tak niezmiernie przykro, że nie udało nam się spełnić danej mu obietnicy na długie życie. Staraliśmy się jak mogliśmy a jednak zawiedliśmy, jego i Was. Filemonie, biegaj szczęśliwy za tęczowym mostem. Mamy nadzieję, że przynajmniej przez te kilka dni czułeś jak wiele osób Cię wspiera. I choć z podciętymi skrzydłami, to zbieramy się w garść gdyż na pomoc czekają kolejne biedy. Zwracamy się z pytaniem czy zgodzicie się aby tę kwotę przeznaczyć na kociego staruszka Ryśka, który cierpi na niewydolność nerek, zmiany w płucach, a przez wypadniętą soczewkę oko kwalifikuje się do usunięcia. Na razie stan zdrowia nie pozwala na operację, musimy go najpierw wzmocnić. Rokowania są ostrożne, jednak chcemy powalczyć dla niego o godną emeryturę

  Zdjęcie aktualności 34 409

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.07.19
  11.07.19

  Serdecznie dziękuję za Waszą pracę. Z całego serca życzę powodzenia.

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   11.07.19
   11.07.19

   Bardzo dziekujemy za wpłatę i miłe słowa :)

1 444 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Maciej - awatar
Maciej
10
Zuza Gede - awatar
Zuza Gede
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patryk Parzonko - awatar
Patryk Parzonko
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria - awatar
Maria
50
Kaśko Anosowicz - awatar
Kaśko Anosowicz
50
Anna - awatar
Anna
100
Agata Kalata - awatar
Agata Kalata
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij