Zbiórka Pomoc dla Filipa z AT/RT - zdjęcie główne

Pomoc dla Filipa z AT/RT

1 280 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Natalia Kukurowska - awatar

Natalia Kukurowska

Organizator zbiórki

Cześć jestem Filipek, mam skończone 2 latka. Niestety w moim życiu pojawił się bardzo złośliwy guz mózgu AT/RT. Jestem dzielny dlatego muszę go pokonać...

01.12.2016r nadszedł dzień na operację, rodzice razem z pielęgniarkami odprowadzili mnie na blok operacyjny, tam Pani anestezjolog powiedziała, żeby moi rodzice naszykowali się na najgorsze ;( ze mną w tym dniu była też babcia, ciocia i wujek dlatego wiedziałem, że  muszę być dzielny i silny.... operacja trwała bardzo długo, najdłuższe 8 godzin operacji i do tego 2 godzinki na wybudzenie się. Rodzice poszli na rozmowę z lekarzem, powiedział, że to bardzo złośliwy guz mózgu, udało się wyciąć ponad 90%, reszta musiała zostać.... Najważniejsze były pierwsze kilka dni czy uda mi się nabrać dużo sił...
23.12.2016r trafiłem do kliniki ,,Przylądek Nadziei"  we Wrocławiu, aby zacząć chemioterapie.

Okazało się, że chemia nie pomaga i lekarze po ostatnim rezonansie przekazali, że guz zaczął rosnąć.
Rozległy rozsiew procesu npl (AT/RT) drogą płynu mózgowo-rdzeniowego z naciekami przestrzeni podpajęczej tylnego dołu czaszki i podstawy mózgu. Ewolucja krwiaka w prawej komorze bocznej, wodogłowie poszerzenie układu komorowego. Zakrzepica prawej zatoki esowatej i poprzecznej oraz strzałkowej górnej z obrzękiem istoty białej (zastój żylny) prawej półkuli mózgu.
Lekarze zaprzestali leczenia....


Celem naszej zbiórki jest pomoc Rodzicą i Filipkowi w znalezieniu jak najlepszego rozwiązania z tej sytuacji…
Niestety lekarze w szpitalu rozkładają ręce wiec musimy działać na własną rękę.
Liczne wizyty u onkologów i neurologów bardzo dużo kosztują a rodzice starają się jak mogą żeby zebrać pieniądze na dalsze konsultacje…

 Za każdą udzieloną pomoc Filipowi serdecznie dziękujemy!!


--------------------------------------------------------------------

Hi I'm Filipek, I am over 2 years old. Unfortunately, in my life I appeared a malignant brain tumor AT / RT. I am brave because I have to beat him ...

01.12.2016r day came for surgery, the parents together with nurses escorted me to the operating theater, where the anesthesiologist said to my parents got ready for the worst, (with me on that day was also a grandmother, aunt and uncle because I knew I had to be brave and strong .... operation lasted very long, the longest eight hours of operation and to 2 hours to wake up. My parents went to talk to a doctor, he said it was a very malignant brain tumor, managed to cut more than 90%, the rest had to be .... the most important were the first few days if I can gain a lot of strength ...
23.12.2016r came to the clinic ,, Cape of Hope "in Wroclaw to start chemotherapy.

It turned out that chemistry does not help and the doctors after the last resonance passed, the tumor began to grow.
Extensive process npl (AT / RT) by cerebrospinal fluid infiltration of the posterior fossa and the base of the brain. The evolution of the hematoma in the right lateral ventricle, hydrocephalus ventricular enlargement. Sigmoid sinus thrombosis of the right and transverse and sagittal top of the white matter edema (venous stasis) of the right hemisphere of the brain.
Doctors stopped treatment ....


The goal of our collection is to help parents and Filipkowi in finding the best solutions in this situation ...
Unfortunately, the doctors at the hospital can not help so we must act on their own.
Numerous visits to oncologists and neurologists lot of cost and the parents do their best to collect money for further consultations ...

 For each aiding the Philip would like to thank !!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgosia RM - awatar

  Małgosia RM

  17.02.2017
  17.02.2017

  Dużo, dużo, dużo zdrówka dla Filipka, oraz wiary i siły dla Twoich rodziców. Trzymajcie się, jesteśmy z Wami.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2017
  11.02.2017

  Bardzo dziękuje wszystkim za przekazanie pieniążków na dalsze leczenie dla synka. My jako rodzice jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Dziękujemy!

 • Viki - awatar

  Viki

  11.02.2017
  11.02.2017

  Zdrowiej kochany

1 280 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Natalia Kukurowska - awatar

Natalia Kukurowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Martyna Miszczyk - awatar
Martyna Miszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgosia RM - awatar
Małgosia RM
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mateusz - awatar
Mateusz
45
ACza - awatar
ACza
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij