Zbiórka Nadziejka - zdjęcie główne

Nadziejka

2 676 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Filipek całe życie pracował ponad siły wożąc dzieci w gospodarstwie agroturystycznym. Nadziejka rodziła źrebaki. W zamian za pełne oddanie obydwa kucyki dostały bilet  na rzeź. Spotkały się w połowie swojej podróży, u handlarza. Stanęły obok siebie w rogu ciemnej obórki. Bo z takimi kopytami wstyd pokazać komukolwiek. Handlarz zdziwiony i zniesmaczony tym, że chcemy je odkupić. Przecież tyle samo kosztuje mięso zdrowego kuca. Szuka tu logiki. Nie znajduje. Bo Filipek i Nadzieja proszą o litość, nie o logikę.

Filipek i Nadziejka. Małe, bezbronne kucyki, które szczęście pominęło,  kiedy rozdawało dobre karty. Pomijało je za każdym razem.. A na końcu  los z niech zadrwił. Bo los często drwi z małych kucyków - tego kucyki  są pewne..


Tak było w 3 lata temu. Dzięki Wam oba koniki udało się odkupić. Dziękujemy ! Mieszkają w naszym ośrodku w Szczedrzykowicach. Niestety zaniedbania jakich dopuścił się poprzedni właściciel doprowadziły do uszkodzenia kości kopytowych. Są pod stałą opieką weterynaryjną i kowalską. Aby dobrze się czuły, a chore nogi im nie dokuczały, muszą otrzymywać odpowiednią suplementacje.  

Dziś, Filipek i Nadziejka otoczone są częściową, wirtualną opieką, ale do pełnej kwoty nadal wiele im brakuje. Jeśli możesz i chcesz, pomóż zapewnić im to co tylko dobrego zapewnić można. Dołóż grosik do ich półrocznego utrzymania i leczenia.

Aktualizacja 2018

W imieniu Filipka dziękujemy za pomoc - ale Filipek doszedł do wniosku, że już pora wybrać się za Tęczowy Most. Żegnaj długogrzywy kucyku.

Nadziejka natomiast nadal jest z nami i nadal potrzebuje Waszej pomocy.

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  21.08.2018
  21.08.2018

  Nadziejka dołączyła do Filipka za Tęczowy Most.
  Dziękujemy za okazane wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 18 784

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Maciejewska - awatar

  Anna Maciejewska

  12.01.2017
  12.01.2017

  :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.2017
  01.01.2017

  O koniach które chciały być kochane...

 • GALANCIAK MAŁGORZATA - awatar

  GALANCIAK MAŁGORZATA

  31.12.2016
  31.12.2016

  TAKIM ZWIERZĄTKOM TRZEBA POMAGAĆ BO NIE POTRAFIĄ POPROSIĆ

2 676 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 94

Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
Izabela - awatar
Izabela
21
Paula - awatar
Paula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Magdalena - awatar
Magdalena
20
kasia - awatar
kasia
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij