Zbiórka Filip Walczy O Życie - zdjęcie główne

Filip Walczy O Życie

15 732 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Agnieszka Garnowska - awatar

Agnieszka Garnowska

Organizator zbiórki

Każdy dzień mojego życia to cud. Wielu lekarzy uważa że już dawno nie powinno mnie być ale ja nigdy się nie poddam bo moje motto to TRZEBA WALCZYĆ ŻEBY ŻYĆ

Mam na imię Filip i 5 lat, chociaż na pozór wyglądam na zdrowego chłopca to niestety tak nie jest, mam dwie najcięższe wady układu krążenia: całkowicie nie prawidłowy spływ żył płucnych i  bardzo  złożoną wadę serduszka czyli tylko jedną pracującą komorę serca o  z tak złożoną i trudną anatomią  do leczenia jestem jedyny w Polsce do tego nie mam śledziony, mam niedobór odporności i jelitową ucieczkę białka . W swoim krótkim życiu bardzo wiele się już nacierpiałem przeszedłem już 7  operacji na otwartym serduszku w krążeniu pozaustrojowym ratujących i przedłużających moje życie. Po pierwszej operacji w 19 dniu mojego życia lekarze reanimowali mnie przez godzinę serduszko był tak spuchnięte że 2 tygodnie leżałem z otwartym mostkiem. Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie ale mama wierzyła że będę żył...    Niestety w ostatnim czasie mój stan się pogorszył muszę funkcjonować na jednym płucu, bo drugie jest bardzo osłabione, czekają mnie kolejne operacje przedłużające moje życie w oczekiwaniu na przeszczep serca w przyszłości.  Jakbym miał mało problemów zdrowotnych doszła mi kolejna choroba czyli padaczka w lipcu 2018r miałem pierwszy atak. 

Muszę przyjmować dużo leków (16 dziennie)  żeby moje serduszko mogło funkcjonować, co 3 miesiące jeżdzę z mamą do szpitala na kontrolne badania a to wiąże się z kosztami tak jak opłata za pobyt w szpitalu przez mamę, dodatkowy koszty to rehabilitacja z powodu słabego napięcia mięśniowego które jest powikłaniem mojej choroby tak jak jelitowa ucieczka białką w związku z tym wymagam specjalnej diety a zarazem bardzo kosztownej suplementacji białka i oleju MCT.

Pieniądze zebrane na zbiórce pozwolą mamie nie martwić się o zakup leków, pokryć koszty rehabilitacji, zapewnić odpowiednia dietę... przez najbliższy czas.

Ze szczegółami mojego dzieciństwa które w większej części spędzam w szpitalu można zapoznać się na mojej stronie na Facebook Filip Walczy O Życie.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w mojej Walce O Życie bez waszej pomocy ta walka będzie bardzo trudna wierzę że dobro powraca.


Aktualności


 • Agnieszka Garnowska - awatar

  Agnieszka Garnowska

  28.04.19
  28.04.19

  Dziękuję wszystkim za dokonane wpłaty jednak to nadal jest nie wystarczająca kwota na pokrycie moich podstawowych potrzeb. Miesięczny koszt to około 1200zł. Za same leki miesięcznie mama płaci ponad 500 zł do tego dochodzi rehabilitacja 400 zł za 4 zajęcia w miesiącu, suplementacja oleju MCT oraz utrzymanie diety bogatobiałkowej a także pokrycie kosztów pobytu mamy przy mnie podczas pobytów w szpitalu.

  Zdjęcie aktualności 30 398

Komentarze


 • Agnieszka LB - awatar

  Agnieszka LB

  18.05.19
  18.05.19

  Nosidełko

 • Katarzyna Górska - awatar

  Katarzyna Górska

  17.05.19
  17.05.19

  Wpłata za zegar Kubusia puchatka

 • K&K&K&K - awatar

  K&K&K&K

  17.05.19
  17.05.19

  Wracaj szybko do zdrowia Maluchu!!! Walcz!

 • Agata Pol - awatar

  Agata Pol

  16.05.19
  16.05.19

  Licytacja kładzik z piasku, dziękuję.

 • Pawel - awatar

  Pawel

  15.05.19
  15.05.19

  Jabłonka

15 732 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 320 osób
Agnieszka Garnowska - awatar

Agnieszka Garnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 320

Aleksandra Tkaczyk - awatar
Aleksandra Tkaczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sesja RPG u Baniaka - awatar
Sesja RPG u Baniaka
80
Baniak Baniaka - awatar
Baniak Baniaka
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rynek - awatar
Rynek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nancy - awatar
Nancy
12
Daria Pawluk - awatar
Daria Pawluk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij