Zbiórka Zbiórka dla umierajacej Fiony - zdjęcie główne

Zbiórka dla umierajacej Fiony

2 146 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Katarzyna Kasia - awatar

Katarzyna Kasia

Organizator zbiórki

Kochani!

Ktoś Nas bardzo potrzebuje...

Poznajcie Fionę, 8 letnią suczkę z bardzo smutną historią...

20 października br.  w godzinach porannych OSP Brzeźnica otrzymała informację o psie znajdującym się w okolicach mostu nad Wisłoką. Przerażona  suczka nie mogła się stamtąd wydostać. My zadajemy sobie PYTANIE jak ona się tam znalazła? Odpowiedź nasuwa się sama, przeczytajcie zatem do końca.. 

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/ospbcawola

Po udanej akcji ratunkowej FIONA trafiła pod opiekę Wolontariuszy Psiego Azylku. Pokochaliśmy ją odrazu. Przestraszona, zrezygnowana schowała się w sianie..

NIESTETY kiedy pozwoliła nam się obejrzeć z bliska, okazało się, że ma  duże guzy na listwie mlecznej. 

Czy domyślacie się już skąd suniea wzięła się w pułapce nad rzeką? Nie chcemy wydawać osądów, ale wygląda to trochę tak, jakby poprzedni "właściciel" nie chciał już dłużej chorego psa.

Po wizycie w Rzeszowskiej Klinice niestety okazało się, że Fiona ma PRZERZUTY NA PŁUCA :(

Dlatego operowanie jej nie ma najmniejszego sensu. To by tylko przyspieszyło, jej śmierć. Prawdopodobnie pozostaje nam leczenie PALIATYWNE. 


Chcemy, aby Fiona chciaż pod koniec swojego smutnego życia poznała co to miłość i ciepło. Aby dostała jeszcze nie jedną michę gotowanego jedzenia, które tak uwielbia, aby przede wszystkim, aby nie odchodziła samotnie.  Nie wiemy ile czasu ma, może kilka tygodni, może miesięcy. Na pewno nie pozwolimy się jej męczyć. Gdy zajdzie taka konieczność zostanie poddana humanitarnej EUTANAZJI.

JUTRO TJ. 29 października sunia wyrusza do kochającego DOMU. 

DLATEGO TERAZ PROSIMY WAS...

Jeśli nie jest Wam obojętny los Fioni, proszę pomóżcie Nam zebrać pieniądze na jej opiekę, leczenie, na środki przeciwbólowe, na transport, na najlepszą suchą karmę , na ryż, makaron, mięso i wszystko inne co tylko będzie jej potrzebne..

NIE ZOSTAŁO JEJ WIELE CZASU. FIONA ODCHODZI. MOŻE ODEJŚĆ GODNIE DZIĘKI NAM WSZYSTKIM. 

DZIĘKUJEMY w imieniu swoim i Fiony.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2017
  29.10.2017

  Zdrowiej kochana psinko

  • Katarzyna Kasia - awatar

   Katarzyna Kasia - Organizator zbiórki

   29.10.2017
   29.10.2017

   Dziękujemy Pani <3

 • Sylwia sULOWSKA - awatar

  Sylwia sULOWSKA

  28.10.2017
  28.10.2017

  Dobre serca leczą ból, każdy zasługuje na szczęście i miłość - a zwłaszcza Fionia. A kiedy nadejdzie pora na następny etap nie będzie samotna - choć tyle możemy dla niej zrobić...

 • Beata Jankowska - awatar

  Beata Jankowska

  28.10.2017
  28.10.2017

  Kochana staruszko Fiono życzę Ci powodzenia i jestem z Tobą malenka

  • Katarzyna Kasia - awatar

   Katarzyna Kasia - Organizator zbiórki

   28.10.2017
   28.10.2017

   Dziękujemy w imieniu swoim i Fiony :) !

2 146 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Katarzyna Kasia - awatar

Katarzyna Kasia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Kaczus - awatar
Kaczus
20
Lakuś - awatar
Lakuś
50
Ania - awatar
Ania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Sterecki - awatar
Michał Sterecki
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Niezgodzińska - awatar
Joanna Niezgodzińska
20
Beata Hrehoruk - awatar
Beata Hrehoruk
8
Basia - awatar
Basia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij