Pomoc dla Fire Truck Show

358 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kus - awatar

Tomasz Kus

Organizator zbiórki

Witajcie, często pytacie czy pobieramy opłaty za uczestnictwo w zlocie tak zwane wpisowe, pole namiotowe czy też za prysznice, odpowiadamy  że nie pobieramy opłat za wyżej wymienione rzeczy, jednak organizacja tak dużej imprezy jest bardzo kosztowna, wymaga ogromu pracy i zaangażowania organizatorów. Właśnie dla tego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową w organizacji zlotu. Nie narzucamy żadnej kwoty, a wpłaty są dobrowolne!

https://www.facebook.com/firetruckshow/

http://firetruckshow.pl

Do zobaczenia na zlocie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Kus - awatar

  Tomasz Kus

  04.07.2019
  04.07.2019

  W imieniu organizatorów dziękujemy :)

Komentarze


 • OSP Naramice - awatar

  OSP Naramice

  03.07.2019
  03.07.2019

  Dziękujemy za organizację tak wspaniałej imprezy. Pozdrawiamy OSP Naramice

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.04.2017
  09.04.2017

  Zgadzam się z wami :)

358 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kus - awatar

Tomasz Kus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
OSP Naramice - awatar
OSP Naramice
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mysz - awatar
Mysz
5
Gandzia - awatar
Gandzia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
R.S. - awatar
R.S.
20
Adrian Aniśko - awatar
Adrian Aniśko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Coroczna zlotowiczka - awatar
Coroczna zlotowiczka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij