Ciężko chory Misiek

743 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

CIERPIĄCY, CIĘŻKO CHORY MISIEK

POTRZEBUJE BADAŃ SPECJALISTYCZNYCH, BY ŻYĆ.

 

Błagamy o pomoc dla Miśka. 

Do tej pory Misiek funkcjonował doskonale….. Znalazł swój szczęśliwy kącik w życiu po trudach i znojach, głodzie i chorobach ….

Teraz każda godzina jest dla niego cierpieniem. 

Kotek ma zaburzenia równowagi i niekontrolowane odruchy z napięciem mięśniowym i skurczami niezależnymi. Jest niezdiagnozowany! 

Te ataki bardzo wyczerpują i nie pozwalają na normalne funkcjonowanie Miska   

 Misiek nie słyszy, słabo widzi na jedno oczko, ma zaburzenia neurologiczne. Odpowiednie badanie, diagnoza i leczenie pozwolą uratować mu życie, ulżyć w cierpieniu, lecz trzeba je wykonać natychmiast! 

Potrzebne jest badanie rezonansem, by wdrożyć odpowiednie leczenie i opiekę. 


Kotek przeżył wiele strasznych chwil. Gdy został przywieziony z interwencji, był zagłodzony i bardzo ciężko chory. 

Otarł się o panleukopenię, bardzo długo leczyliśmy stan zapalny oczu. 


Misiek mimo tak strasznego stanu ma wielką wolę życia, kocha człowieka, jest niesamowitym kotem, jest kotem, który powinien nazywać się miłość, kocha wszystko i wszystkich był szczęśliwy w każdej sytuacji, tak bardzo wdzięczny za możliwość i szanse życia, nigdy się nie obrażał zawsze pogodny, uśmiechnięty, zawsze radosny jak dobrze, że jesteś Człowieku …….Kocie, Psie  ………..Dobrze, że jesteście mówił zawsze Misiek! Kocham Was ☺  

 Błagamy, pomóż Miśkowi, które wycierpiało już ponad jakąkolwiek miarę – i cierpi nadal! 

Potrzebuje pilnie diagnozy i badań, to sprawa życia i śmierci. Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • nina - awatar

  nina

  13.12.2016
  13.12.2016

  zdrowiej mały !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2016
  12.12.2016

  Zdrowiej, Misiu!

743 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Aleksandra - awatar
Aleksandra
25
Małgorzata Małgowska - awatar
Małgorzata Małgowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Trzymam kciuki - awatar
Trzymam kciuki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij