Zbiórka Operacja Miśka - zdjęcie główne

Operacja Miśka

4 499 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby


Misiek musi jak najszybciej być podany operacji laryngologicznej, wynik rezonansu nie pozostawia możliwości leczenia zachowawczego!!!

Wynik Rezonansu: 

ZANIKI KOROWE W MÓŻDŻKU. Cechy obustronnego zapalenia uszu środkowych ze zmianami rozrostowymi błony śluzowej wyścielającej zajęte jamy bębenkowe.


Błagamy o pomoc dla Miśka.

Do tej pory Misiek funkcjonował doskonale. Znalazł swój szczęśliwy kącik w życiu po trudach i znojach, głodzie i chorobach.

Teraz każda godzina jest dla niego cierpieniem.

Te ataki bardzo wyczerpują i nie pozwalają na normalne funkcjonowanie Miska

Misiek nie słyszy, słabo widzi na jedno oczko, ma zaburzenia neurologiczne.

Kotek przeżył wiele strasznych chwil. Gdy został przywieziony z interwencji, był zagłodzony i bardzo ciężko chory.

Otarł się o panleukopenię, bardzo długo leczyliśmy stan zapalny oczu.

Misiek mimo tak strasznego stanu ma wielką wolę życia, kocha człowieka, jest niesamowitym kotem, jest kotem, który powinien nazywać się miłość, kocha wszystko i wszystkich był szczęśliwy w każdej sytuacji, tak bardzo wdzięczny za możliwość i szanse życia, nigdy się nie obrażał zawsze pogodny, uśmiechnięty, zawsze radosny jak dobrze, że jesteś Człowieku …….Kocie, Psie ………..Dobrze, że jesteście mówił zawsze Misiek! Kocham Was

Błagamy, pomóż Miśkowi, które wycierpiało już ponad jakąkolwiek miarę – i cierpi nadal!

Operacja odbędzie w klinice we Wrocławiu.


Misiek przed chorobą:

Misiek obecnie:


Komentarze


 • Renata Folga - awatar

  Renata Folga

  04.01.2017
  04.01.2017

  Renifer

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2016
  29.12.2016

  trzymaj się Misiek , kochamy cie !

 • Andy - awatar

  Andy

  18.12.2016
  18.12.2016

  To od kotów z mojego ogródka, które mam na utrzymaniu, aktualnie 4 + dochodzący przyjaciele i ... wrogowie. Dzięki kociej fundacji mogliśmy zapobiec eksplozji "demograficznej", więc teraz się odwdzięczamy.

 • anonimka - awatar

  anonimka

  18.12.2016
  18.12.2016

  Trzymaj się kociaku!

 • Michał - awatar

  Michał

  18.12.2016
  18.12.2016

  Serce się kraje. Chcę wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

4 499 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Kaja - awatar
Kaja
30
Renata Folga - awatar
Renata Folga
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij