Zbiórka Zefir i Czarna-koci HIV - zdjęcie główne

Zefir i Czarna-koci HIV

935 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Pomóżmy Zefirowi i Czarnej w potrzebie!

Kolejna tragedia w Fundacji :(

Kolejne dwa kociaki z wyrokiem!!!

Zefir, miziasty, przytulasty niedźwiedź oraz Czarna, dostojna cudna koteczka zdiagnozowane-FIV (koci HIV)!!!

Objawy FIV to min. powiększenie węzłów chłonnych, osłabienie, nawracające i praktycznie niemożliwe do wyleczenia stany zapalne jamy ustnej, przewodu pokarmowego, układu oddechowego, czasem i dróg moczowych.

Błagamy o pomoc!!! Musimy przetestować wszystkie kociaki w fundacji, a koszty nas przerosły!! Do tego dochodzą jeszcze koszty leczenia-Zefir przy obniżonej odporności już nabawił się kociego kataru!

Pomożcie nam zebrać fundusze dla Zefira i Czarnej!!!

Zdjęcie opisu zbiórki Zefir i Czarna-koci HIVZdjęcie opisu zbiórki Zefir i Czarna-koci HIV

Aktualizacje


 • FOP Wrocław - awatar

  Podziękowania

  30.08.2016
  30.08.2016

  Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę!!!

Komentarze


 • Georgina - awatar

  Georgina

  16.08.2016
  16.08.2016

  FIV+ to nie wyrok. Koty z tym wirusem mogą szczęśliwie dożyć starości. Pomóżmy im, wspólnymi siłami na pewno damy radę!

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Bardzo, bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i wsparcie!

 • Aneta - awatar

  Aneta

  16.08.2016
  16.08.2016

  musi się udać!!!

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Dzięki!!!

 • nina - awatar

  nina

  16.08.2016
  16.08.2016

  uda się !

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Uda!!! Dzięki

 • a - awatar

  a

  15.08.2016
  15.08.2016

  zefir taki kochany, ściskamy

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Dziękujemy w imieniu Zefirka!!!

 • G - awatar

  G

  12.08.2016
  12.08.2016

  Oby jak najdłużej utrzymać je w dobrym zdrowiu.

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   16.08.2016
   16.08.2016

   Tak!!! Dziękujemy bardzo!

935 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Agnieszka - awatar
Agnieszka
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Agata - awatar
Agata
40
Liliana - awatar
Liliana
500
Marcin - awatar
Marcin
30
Jolanta - awatar
Jolanta
30
Agata - awatar
Agata
31
Georgina - awatar
Georgina
24
Anna - awatar
Anna
20
Aneta - awatar
Aneta
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij