Zbiórka Foresto dla bezdomniaka - zdjęcie główne

Foresto dla bezdomniaka

3 600 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

18.05 Baaaardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Dziś przyjechało kolejne 15 obroży, zakupione z środków, które przekazaliście 💜 Obecnie wszystkie schroniskowe psiaki, którym mogliśmy założyć obroże, są zabezpieczone! A nawet mamy zapas obroży :)


9.04. Dzięki Waszemu hojnemu wsparciu udało nam się zabezpieczyć już 20 podopiecznych! Bardzo dziękujemy! Jednak niestety wciąż wiele psów w schronisku nie ma obroży przeciwkleszczowych. One nadal potrzebują Waszej pomocy, aby bezpiecznie spacerować po lesie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w zakupie kolejnych 15 obroży Foresto! Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. 


Wreszcie nadeszły cieplejsze dni, świeci słońce, w powietrzu czuć wiosnę. Ten piękny czas ma jednak swoją ciemną stronę - obudziły się kleszcze i są głodne. Musimy zabezpieczyć przed nimi schroniskowe psy. Sami na pewno wiecie, jak trudno zauważyć w porę objawy babeszjozy u domowego pupila. W schronisku, przy tak wielu czworonogach pod opieką, jest to tysiąckrotnie trudniejsze. A walka o życie i zdrowie psa w warunkach schroniskowych też jest cięższa. Dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka. Jej koszty, przy takiej liczbie podopiecznych (około 80 psów), stają się ogromne. W pierwszej kolejności chcemy zadbać o obroże dla psów długowłosych, starszych i gorzej znoszących ludzki dotyk. To około 20 zwierzaków, potrzeba zatem 2000 zł. Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli dołączycie się do naszej wiosennej akcji i przekażecie choć złotówkę na pomoc w uchronieniu czworonogów ze schroniska w Milanówku przed kleszczami. By mogły beztrosko cieszyć się wiosną, spacerami w lesie, tarzaniem w trawie. 

Aktualizacje


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat

  18.05.2019
  18.05.2019

  Baaaardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Dziś przyjechało kolejne 15 obroży, zakupione z środków, które przekazaliście 💜 Obecnie wszystkie schroniskowe psiaki, którym mogliśmy założyć obroże, są zabezpieczone!

  Zdjęcie aktualizacji 31 480

3 600 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Beata S-Ł - awatar
Beata S-Ł
50
Komil Khamidov - awatar
Komil Khamidov
775
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Emeś - awatar
Marta Emeś
50
Aniulicho - awatar
Aniulicho
20
Monika - awatar
Monika
100
Marta - awatar
Marta
20
Łosoś - awatar
Łosoś
30
Agnieszka Łagosz - awatar
Agnieszka Łagosz
100
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij