18.05 Baaaardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Dziś przyjechało kolejne 15 obroży, zakupione z środków, które przekazaliście 💜 Obecnie wszystkie schroniskowe psiaki, którym mogliśmy założyć obroże, są zabezpieczone! A nawet mamy zapas obroży :)


9.04. Dzięki Waszemu hojnemu wsparciu udało nam się zabezpieczyć już 20 podopiecznych! Bardzo dziękujemy! Jednak niestety wciąż wiele psów w schronisku nie ma obroży przeciwkleszczowych. One nadal potrzebują Waszej pomocy, aby bezpiecznie spacerować po lesie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w zakupie kolejnych 15 obroży Foresto! Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. 


Wreszcie nadeszły cieplejsze dni, świeci słońce, w powietrzu czuć wiosnę. Ten piękny czas ma jednak swoją ciemną stronę - obudziły się kleszcze i są głodne. Musimy zabezpieczyć przed nimi schroniskowe psy. Sami na pewno wiecie, jak trudno zauważyć w porę objawy babeszjozy u domowego pupila. W schronisku, przy tak wielu czworonogach pod opieką, jest to tysiąckrotnie trudniejsze. A walka o życie i zdrowie psa w warunkach schroniskowych też jest cięższa. Dlatego tak ważna jest dla nas profilaktyka. Jej koszty, przy takiej liczbie podopiecznych (około 80 psów), stają się ogromne. W pierwszej kolejności chcemy zadbać o obroże dla psów długowłosych, starszych i gorzej znoszących ludzki dotyk. To około 20 zwierzaków, potrzeba zatem 2000 zł. Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli dołączycie się do naszej wiosennej akcji i przekażecie choć złotówkę na pomoc w uchronieniu czworonogów ze schroniska w Milanówku przed kleszczami. By mogły beztrosko cieszyć się wiosną, spacerami w lesie, tarzaniem w trawie. 

Aktualności

 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku - Wolontariat

  18.05.19
  18.05.19

  Baaaardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. Dziś przyjechało kolejne 15 obroży, zakupione z środków, które przekazaliście 💜 Obecnie wszystkie schroniskowe psiaki, którym mogliśmy założyć obroże, są zabezpieczone!

  Zdjęcie aktualności 31 480

Wpłaty - 51

Beata S-Ł - awatar
50
Beata S-Ł
Komil Khamidov - awatar
775
Komil Khamidov
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Marta Emeś - awatar
50
Marta Emeś
Aniulicho - awatar
20
Aniulicho
Monika - awatar
100
Monika
Marta - awatar
20
Marta
Łosoś - awatar
30
Łosoś
Agnieszka Łagosz - awatar
100
Agnieszka Łagosz
Ania - awatar
20
Ania

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij