Zbiórka Dokończenie remontu dla  Karolka - zdjęcie główne

Dokończenie remontu dla Karolka

7 496 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

Nasza fundacja pomaga rodzinom i dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Nasz mały podopieczny - cudny 8-letni Karol marzy o łazience z prysznicem, o prawdziwej kuchni i kawałku swojego kąta - do nauki i do zabawy. Mały domek , w którym mieszka z tatą i babcią nigdy wcześniej nie miał łazienki i kuchni.  Nasza fundacja rozpoczęła remont  i jesteśmy w trakcie tworzenia łazienki z prawdziwego zdarzenia. 

Stworzenie łazienki wraz z robocizną i materiałami  sfinansuje nasza fundacja w kwocie  15 000 zł.  

To co jeszcze pozostało to remont pozostałej części domu - zrobienie kuchni i jej wyposażenie, położenie nowej podłogi, naprawa ścian wraz z malowaniem. Te koszty pokryjemy my jako fundacja :) .

 Zbieramy na  nowe meble i wyposażenie takich jak: łóżka, stół z krzesłami, szafa, komoda ,biurko do nauki dla Karolka.  Dlatego też celem naszej zbiórki jest zebranie 10 000 zł :)

Dom jest mały i stary. Udało się wyodrębnić pomieszczenie na łazienkę. W przedpokoju chcemy stworzyć kuchnię. Do tego jest jeden pokój - w którym mieszka Karol , tata i babcia. W drugim malutkim pokoju mieszka jeszcze brat taty. 

Warunki, w których mieszka obecnie rodzina są bardzo, bardzo złe. Jest bardzo biednie.... mimo tego Karol jest fajnym, sympatycznym i miłym chłopcem. W szkole dobrze się uczy, dzieci go bardzo lubią. Tata stara się opiekować synem jak tylko umie. Pracuje i radzi sobie jak tylko może. Widać w nim ogromne zaangażowanie. Na własny koszt wymienił okna na nowe. Niestety zrobienie remontu domu przewyższa jego możliwości. Dlatego jesteśmy my i pomagamy. Dlatego jest ta zbiórka - aby móc dokończyć ten projekt do wakacji. 

W imieniu dzielnego Karolka , jego taty i naszej fundacji prosimy Was o każdą kwotę na dokończenie remontu. Potrzebujemy zebrać 10 000 zł . 

Nowy wyremontowany dom, nowa łazienka, kuchnia, pokój - będą dla nich czymś naprawdę niesamowitym. To spełnienie ich marzeń ..... 

Coś co dla nas jest czymś naturalnym, normalnym  - dla nich jest czymś absolutnie niesamowitym.  Tak bardzo się cieszą i tak bardzo czekają.....

Będziemy wszyscy niesamowicie wdzięczni za każdą wpłatę na nowe meble i wyposażenie domu.

ps. Rodzina wyraziła zgodę na umieszczenie informacji o nich  i stworzenie zbiórki. 

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom! Fundacja FORMIKA Dzieciom 

O naszych działaniach można przeczytać na stronie www.formikadzieciom.org.pl

Komentarze


  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    20.01.19
    20.01.19

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

7 496 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Szopa - awatar
Krzysztof Szopa
20
Monika Tarnowska - awatar
Monika Tarnowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
10
Od Tymonka - awatar
Od Tymonka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij