Zbiórka Wsparcie leczenia Patryka - zdjęcie główne

Wsparcie leczenia Patryka

28 864 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 511 osób
Sylwia Szahun - awatar

Sylwia Szahun

Organizator zbiórki

15.01.2020r.

Kochani,

Nasz Najdroższy Patryk odszedł od nas pozostawiając   w naszych sercach potworny ból, cierpienie, ogrom łez, niezrozumienie i krzyk rozpaczy!!!

Teraz, po odejściu naszego najdroższego Synka, brata, ukochanego narzeczonego, najdroższego wnuka, wspaniałego kuzyna, siostrzeńca pozostaliśmy najbardziej bezradni na całym świecie.

Zawsze byliście przy naszym ukochanym Patryczku, przy nas, dodając sił i wspierając całym sercem.

Za to wszystko przyjmijcie od nas słowa głębokiej wdzięczności.

Pieniądze, które dzięki Wam udało się zebrać, dzięki waszej ofiarności, zostały   na koncie fundacji.  Już teraz, choć w tym momencie nie mamy sił, by o nich myśleć, musimy  je  zadysponować na pokrycie zaległych zobowiązań związanych z  wcześniejszym dodatkowym leczeniem i rehabilitacją Patryka. Pozostałą część przeznaczymy na upamiętnienie i oddanie czci naszemu Najdroższemu Patrykowi, stawiając płytę nagrobną…..

Sylwia


18.12.2019r.

Witajcie Kochani,

Parę słów odnośnie ostatnich dni. 

Udało się  szczęśliwie przeprowadzić zabieg leukoferezy polegający na pobraniu limfocytów od Patryka. Ze względu na niski poziom płytek  oraz hemoglobiny Patryk musiał mieć wcześniej przetoczone płytki i krew.  Wszystko to trwało niemal 8 godzin i było bardzo wyczerpujące dla Patryka.  Pobrane limfocyty wysłane zostały do Stanów Zjednoczonych, gdzie w laboratorium zostaną, bądź już są  modyfikowane genetycznie, inaczej mówiąc limfocyty zostaną nauczone zwalczać chore komórki w organiźmie Patryka. Teraz już  niecierpliwe oczekiwanie na informację z Niemieckiej Kliniki, kiedy  Patryk ma  się wstawić na terapię ostateczną. Patryk obecnie przebywa w szpitalu w Poznaniu, celem leczenia podtrzymującego, by zapobiec rozwojowi choroby. Dostaje chemioterapię  oraz terapię sterydową. Prosimy  Was o modlitwy, by przetrzymać ten trudny czas oczekiwania a potem niełatwą terapię.

Tyle na dziś....


Kochani,

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w imieniu Patryka oraz najbliższych pragnę wszystkim Wam złożyć życzenia  Wszelkiego Błogosławieństwa Narodzonego Jezuska. Niech obdarza Was zdrowiem, które jest bezcennym darem. Pragnę również złożyć na ręce każdego z Was z osobna słowa wdzięczności, że wspieracie Patryka i trwacie przy nas nieustannie.

Sylwia


24.11.2019r

Kochani,

W końcu Klinika w Heidelbergu przysłała informację o zakwalifikowaniu Patryka na leczenie terapią Car-T-cells.  Otrzymaliśmy wiadomość we czwartek a w piątek już zostały przelane do kliniki w Niemczech pieniądze z fundacji siepomaga. Niestety, taka rzeczywistość, aby  rozpocząć leczenie, muszą być wpłacone pieniądze w całości. Ostatecznie  przysłano nam przeszacowany  przez Klinikę w Heidelbergu koszt terapii. Był dużo większy, mianowicie niemal 380.000 Euro a wstępny kosztorys opiewał na 350.000 Euro. To jest ogromna różnica, niemal 150 000 zł więcej. Dla nas to kosmiczna kwota!

Zaznaczono ponadto iż wszelkie dodatkowe leki, które trzeba będzie podać Patrykowi, niestety musimy  pokryć już sami. Tego się obawiamy, czy podołamy!!! 

Teraz już  w ogromnym napięciu czekamy na informację, kiedy mamy przyjechać.

Bądźcie z Patrykiem i  nami cały czas. Ciągle prosimy o modlitwę  wsparcie!!!

Sylwia


19.11.2019r.

Witajcie Kochani,

Patryk od ponad tygodnia jest w domu. Trudno to pisać, lecz chemioterapia niestety nie przyniosła rewolucyjnych efektów, jedynie powstrzymała gwałtowny rozwój choroby. Patryk musi regularnie wstawiać się do Kliniki  w Poznaniu w celu toczenia płytek i krwi, które ciągle jeszcze są niestabilne.

Lekarze z  Poznańskiej Kliniki zrobili wszystko co w ich mocy, zatem teraz już tylko czekamy za ostatecznym krokiem lekarzy z Kliniki w Heidelbergu. Patryk został oficjalnie przyjęty do bazy potencjalnych pacjentów. Pozostaje decyzja zespołu lekarzy, na którą czekamy  już ponad dwa tygodnie. Wiemy, to bardzo długo a dla nas każdy dzień jest taki ważny i bardzo przeżywamy każdy dzień milczenia Kliniki Niemieckiej.

Kochani, trzymajcie kciuki, prosimy Was o modlitwy i dobrą energię dla Patryka. Wierzymy, że Patryk da radę, ponieważ to wyjątkowy Chłopak!!!
Z serca Wam dziękujmy, że jesteście z nami i trwacie przy Patryku.
Sylwia


Kochani,

Jesteście z nami cały ten czas trudnych, często traumatycznych momentów w życiu Patryka i naszym jednocześnie!!!

Nigdy nie sądziliśmy, że los ześle nam Tyle ludzkich serc pragnących pomóc!!

Wielu z Was dopytuje, w jaki sposób jeszcze będzie można wspomóc Patryka, ponieważ zbiórka fundacji siepomaga dobiegła już końca. Postanowiliśmy zatem ponownie otworzyć zbiórkę tutaj.

Pragniemy Wam Kochani, każdemu z Was z oddzielna powiedzieć, że dajecie więcej niż ośmielalibyśmy się oczekiwać. Z Patryka i  naszej strony niech skromne słowo DZIĘKUJĘ będzie wyrazem najgłębszej wdzięczności.

Przed Patrykiem jeszcze długa droga do wyzdrowienia. Możemy Wam jedno obiecać, że każda złotówka przeznaczona zostaje na cel wpierania leczenia, rehabilitacji, poprawy jakości życia Patryka. On tyle przeszedł, organizm jest potwornie wycieńczony i zniszczony chemią. Bardzo potrzebuje odbudowy, zdrowego odżywienia i wspomagania lekami, które, jak wiadomo stanowią poważne obciążenie finansowe.

Już niedługo prawdopodobnie czeka Patryka wyjazd do Heidenberga. Na ten czas nie mamy nawet pojęcia jak długo potrwa pobyt Patryka i jego najbliższych w Niemczech. Z wiedzy, którą gdzieś zaczerpnęliśmy sądzimy, że ok. miesiąca z całą pewnością ale to raczej minimalny czas!!!

Prosimy Was, Kochani o modlitwę o dar życia dla Patryka – wspaniałego, młodego człowieka!!!

Komentarze


 • Katarzyna Piaskowska - awatar

  Katarzyna Piaskowska

  25.12.19
  25.12.19

  Za ozdoby świąteczne bazarek dla Patryka

 • Borys Kuraszkiewicz - awatar

  Borys Kuraszkiewicz

  21.12.19
  21.12.19

  Wpłata za licytacje : 1. Broszka KWIAT 30 złotych, 2. Broszka SOWA 40 złotych, 3. Książka ĆWICZENIA Z TAŚMĄ 30 złotych

 • sabina sawicka - awatar

  sabina sawicka

  20.12.19
  20.12.19

  gotowe wpłacone

 • Sabina Sawicka - awatar

  Sabina Sawicka

  17.12.19
  17.12.19

  wpłacone

 • SAWICKA SABINA - awatar

  SAWICKA SABINA

  14.12.19
  14.12.19

  za wygraną ałkcję ,

28 864 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 511 osób
Sylwia Szahun - awatar

Sylwia Szahun

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 511

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
20
Natalia Łochyńska - awatar
Natalia Łochyńska
40
Ilona Nawrot - awatar
Ilona Nawrot
100
Dorota Kuszewska - awatar
Dorota Kuszewska
50
Sylwia Widzińska - awatar
Sylwia Widzińska
70
lena mycielska - awatar
lena mycielska
100
Tomasz Róznowski - awatar
Tomasz Róznowski
30
Tomasz Róznowski - awatar
Tomasz Róznowski
20
Agnieszka Trompeta - awatar
Agnieszka Trompeta
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij