Zbiórka FPWD - together for Ukraine - zdjęcie główne

FPWD - together for Ukraine

11 982 zł
Wpłaciło 30 osób

Moi Drodzy,

Są sytuacje, wobec których nie można pozostać obojętnym, a jedność i wspólne działanie nabierają szczególnego znaczenia. Od zawsze wartości takie jak wolność, pokój, solidarność, czy rodzina są dla nas jako firmy kluczowe w codziennej działalności. 

Dlatego jako From Poland With Dev chcemy umożliwić wszystkim naszym Współpracownikom, Partnerom, Przyjaciołom i Klientom możliwość włączenia się w działania wspierające poprzez dedykowaną zbiórkę na portalu Pomagam.pl.

Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki zostaną przekazane bezpośrednio ukraińskim organizacjom zajmującym się pomocą humanitarną. Osoby tam pracujące wiedzą najlepiej, jakie wsparcie jest w tych trudnych chwilach najbardziej potrzebne.

Zbiórka została utworzona przez Fundację Pomagam.pl we współpracy z Fundacją "Nasz Wybór", która działa na rzecz Ukraińców w Polsce od 2014 roku. Obie organizacje będą czuwać nad podziałem środków i informować o sposobie ich wydatkowania. Wszelkie koszty związane z tą zbiórką pokrywa portal Pomagam.pl - 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty trafia na fundusz solidarnościowy!

Każda złotówka to gest solidarności z zaatakowanymi przez Rosję - niech świat widzi, że wszyscy jesteśmy #SolidarniZUkrainą!

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka - udostępnij ją i zaproś do niej kolejne osoby. Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!

Z góry dziękujęmy za Wasze wsparcie!

Team #FromPolandWithDev

----------

ENGLISH VERSION

Dear All,

There are situations in which one cannot remain inert, and unity together with joint action takes on a special meaning. Values such as freedom, peace, solidarity, and family are always for us as a company a key in our daily operations.

Therefore, as From Poland With Dev, we want to enable all our Associates, Partners, Friends, and Clients to join in supporting activities through a dedicated fundraiser via Pomagam.pl portal.

In order to ensure the most effective assistance, the collected funds will be transferred directly to Ukrainian humanitarian aid organizations. People working there know best what kind of support is the most needed in these difficult times.

The fundraise was established by the Pomagam.pl Foundation in cooperation with the "Nasz Wybór" Foundation, which has been working for Ukrainians in Poland since 2014. Both organizations will supervise the allocation of funds and inform us about the way they are spent. All costs related to this fundraising are covered by the Pomagam.pl - 100% of the amount paid, goes to the solidarity fund!

Every penny counts and is a gesture of solidarity with the country attacked by Russia - let the world see that we all #StandWithUkraine!

From now on, it is our joint fundraiser - share it and invite more people to support it. With a little effort, we can collect a really significant amount together!

Thank you in advance for your support!

Team #FromPolandWithDev

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    08.05.2022
    08.05.2022

    NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

11 982 zł
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Oleg Owczarenko - awatar
Oleg Owczarenko
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Oleg Owczarenko - awatar
Oleg Owczarenko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
KNKN - awatar
KNKN
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij