Zbiórka Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe - zdjęcie główne

Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe

40 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Małgorzata Janiszewska - awatar

Małgorzata Janiszewska

Organizator zbiórki

Kochani.... to znowu ja Małgorzata. Internauci którzy mają pamięć wzrokową na pewno skojarzą mnie ze zbiórki na wózek.  Zbiórka zakończyła się sukcesem https://pomagam.pl/wozekmalgorzaty  od pół roku poruszam się wymarzonym wózkiem elektrycznym dlatego jeszcze raz pragnę  bardzo podziękować darczyńcom którzy wsparli mnie finansowo i osobom które rozpowszechniały moją zbiórkę  nie tylko w internecie. Siedzenie na wózku ma swoje plusy i minusy. Plus to większa niezależność ...   minus  fizyczne dolegliwości wynikające nie tylko z mojej niepełnosprawności które zmuszają mnie czasem do leżenia w łóżku. Leżenie w łóżku byłoby bardziej znośne dla mnie psychicznie i fizycznie gdybym miała łóżko rehabilitacyjno-obrotowe TWIST ( jak na filmiku poniżej ) z materacem przeciwodleżynowym. Niestety nie stać mnie na takie łóżko. Mój jedyny dochód to renta socjalna w kwocie 878 zł + zasiłek pielęgnacyjny 184 zł. Dlatego jestem zmuszona ponownie prosić Was o udostępnianie mojej zbiórki lub wsparcie za które z góry dziękuję..     


Aktualizacje


 • Małgorzata Janiszewska - awatar

  Małgorzata Janiszewska

  19.12.2020
  19.12.2020

  Kochani założyłam zbiórkę z nadzieją że zanim zbiorę pieniądze na łóżko będę miała na tyle duże pomieszczenie w postaci pokoju że takie łóżko się zmieści pokój mam ale zbyt mały na łóżko które zajmuje sporo miejsca szczególnie przy obrocie dlatego zbytnio nie udostępniałam zbiórki którą czas zamknąć i podziękować darczyńcom za wsparcie Więc

  Zdjęcie aktualizacji 60 065

40 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Małgorzata Janiszewska - awatar

Małgorzata Janiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij