Zbiórka Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe - miniaturka zdjęcia

Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe

Zbiórka Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe - zdjęcie główne

Łóżko rehabilitacyjno-obrotowe

40 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Janiszewska - awatar

Małgorzata Janiszewska

Organizator zbiórki

Kochani.... to znowu ja Małgorzata. Internauci którzy mają pamięć wzrokową na pewno skojarzą mnie ze zbiórki na wózek.  Zbiórka zakończyła się sukcesem https://pomagam.pl/wozekmalgorzaty  od pół roku poruszam się wymarzonym wózkiem elektrycznym dlatego jeszcze raz pragnę  bardzo podziękować darczyńcom którzy wsparli mnie finansowo i osobom które rozpowszechniały moją zbiórkę  nie tylko w internecie. Siedzenie na wózku ma swoje plusy i minusy. Plus to większa niezależność ...   minus  fizyczne dolegliwości wynikające nie tylko z mojej niepełnosprawności które zmuszają mnie czasem do leżenia w łóżku. Leżenie w łóżku byłoby bardziej znośne dla mnie psychicznie i fizycznie gdybym miała łóżko rehabilitacyjno-obrotowe TWIST ( jak na filmiku poniżej ) z materacem przeciwodleżynowym. Niestety nie stać mnie na takie łóżko. Mój jedyny dochód to renta socjalna w kwocie 878 zł + zasiłek pielęgnacyjny 184 zł. Dlatego jestem zmuszona ponownie prosić Was o udostępnianie mojej zbiórki lub wsparcie za które z góry dziękuję..     


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Janiszewska - awatar

Małgorzata Janiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij