Zbiórka Franek Rumak Boxing Challenge - zdjęcie główne

Franek Rumak Boxing Challenge

11 231 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

Cześć

Zawalczę na gali Boxing Challenge by Cancer Fighters! Walczymy dla małych wojowników zmagających się z rakiem. 


Boxing Challenge by cancer FIGHTERS to charytatywna gala bokserska, podczas której każdy może stoczyć walkę. Nie ważne czy zajmujesz się biznesem, pracujesz w korporacji, jesteś trenerem personalnym czy freelancerem. Wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zebranie funduszy dla podopiecznych fundacji Cancer Fighters.


Walki odbywają się w prawdziwym zawodowym ringu, oprawa całej gali jest na najwyższym poziomie, a dzięki ambasadorom i przyjaciołom fundacji Cancer FIGHTERS medialność wydarzenia jest ogromna.


Mój cel to zbiórka przynajmniej 500 zł! Dołączmy do ich walki! 

NASZA IDEA

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły! Organizujemy wydarzenia specjalne dla pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych. Zapraszamy osoby, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko, aby choć na moment mogły zapomnieć o chorobie.


Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 7 miastach: Wrocław, Olsztyn, Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Gorzów.

Komentarze


 • Kamila K. - awatar

  Kamila K.

  18.08.2020
  18.08.2020

  Poszło

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  18.08.2020
  18.08.2020

  🥰

 • Emila - awatar

  Emila

  18.08.2020
  18.08.2020

  😍

 • Magdalena Nycz - awatar

  Magdalena Nycz

  18.08.2020
  18.08.2020

  ♥️♥️

 • Karolina - awatar

  Karolina

  18.08.2020
  18.08.2020

  💪🏻💪🏻💪🏻

11 231 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

Wpłaty: 496

Justyna - awatar
Justyna
20
DobryDuszek - awatar
DobryDuszek
50
Paulina - awatar
Paulina
10
Renata K. - awatar
Renata K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angelika golinska - awatar
Angelika golinska
5
Gosia - awatar
Gosia
20
Jaworska Wioletta - awatar
Jaworska Wioletta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olka - awatar
Olka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij