Zbiórka Franek Rumak Boxing Challenge - zdjęcie główne

Franek Rumak Boxing Challenge

11 231 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

Cześć

Zawalczę na gali Boxing Challenge by Cancer Fighters! Walczymy dla małych wojowników zmagających się z rakiem. 


Boxing Challenge by cancer FIGHTERS to charytatywna gala bokserska, podczas której każdy może stoczyć walkę. Nie ważne czy zajmujesz się biznesem, pracujesz w korporacji, jesteś trenerem personalnym czy freelancerem. Wszyscy walczą w jednym celu, a jest nim zebranie funduszy dla podopiecznych fundacji Cancer Fighters.


Walki odbywają się w prawdziwym zawodowym ringu, oprawa całej gali jest na najwyższym poziomie, a dzięki ambasadorom i przyjaciołom fundacji Cancer FIGHTERS medialność wydarzenia jest ogromna.


Mój cel to zbiórka przynajmniej 500 zł! Dołączmy do ich walki! 

NASZA IDEA

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły! Organizujemy wydarzenia specjalne dla pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych. Zapraszamy osoby, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko, aby choć na moment mogły zapomnieć o chorobie.


Główne zadania Fundacji to: finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia, zakup sprzętu medycznego. Akcja Cancer Fighters prowadzona jest od czerwca 2014 roku. Rok później do życia została powołana Fundacja. Od 2019 roku jesteśmy również Organizacją Pożytku Publicznego. Obecnie posiadamy oddziały w 7 miastach: Wrocław, Olsztyn, Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Gorzów.

Komentarze


 • Kamila K. - awatar

  Kamila K.

  18.08.2020
  18.08.2020

  Poszło

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  18.08.2020
  18.08.2020

  🥰

 • Emila - awatar

  Emila

  18.08.2020
  18.08.2020

  😍

 • Magdalena Nycz - awatar

  Magdalena Nycz

  18.08.2020
  18.08.2020

  ♥️♥️

 • Karolina - awatar

  Karolina

  18.08.2020
  18.08.2020

  💪🏻💪🏻💪🏻

11 231 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 496 osób

Wpłaty: 496

Justyna - awatar
Justyna
20
DobryDuszek - awatar
DobryDuszek
50
Paulina - awatar
Paulina
10
Renata K. - awatar
Renata K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angelika golinska - awatar
Angelika golinska
5
Gosia - awatar
Gosia
20
Jaworska Wioletta - awatar
Jaworska Wioletta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olka - awatar
Olka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij