Zbiórka Franek dla Wojowników - zdjęcie główne

Franek dla Wojowników

14 822 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 712 osób

Cześć! Tutaj Franek.

Doskonale wiemy jak trudnym rokiem był rok 2020. Szczególnie szkoda mi chorych dzieci, które jeszcze nie zdążyły niczym nagrzeszyć, by być skazanymi na walkę z nowotworem. Dziś są moje urodziny. Zróbmy im wspólny prezent i wrzućmy pieniążka.
 Każda złotówka się liczy. Odmów sobie jakiejś małej przyjemności, zjedz mniej czekoladek, nie zamawiaj pizzy, nie kupuj petard na sylwestra, a dołóż się do zbiórki i wspólnie zadbajmy, aby mali Wojownicy lepiej weszli w 2021 rok!

Dziękuję!


Fundacja Cancer Fighters:

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, ze choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Akcja Cancer Fighters prowadzona jest  od czerwca 2014 roku. Rok później do życia został powołana Fundacja, która w 2019 roku stała się organizacją pożytku publicznego. Działamy w 11 miastach w Polsce i dążymy do tego, aby było ich więcej! 


Komentarze


 • Elaa - awatar

  Elaa

  01.01.2021
  01.01.2021

  Dużo zdrówka 😘

 • Ania - awatar

  Ania

  01.01.2021
  01.01.2021

  💪❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.2020
  31.12.2020

  Go go

 • Maria D - awatar

  Maria D

  30.12.2020
  30.12.2020

  Sto lat🥳🎊🍾

 • olka_tak_po_prostu - awatar

  olka_tak_po_prostu

  30.12.2020
  30.12.2020

  Wszystkiego Najlepszego 😊😊

14 822 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 712 osób

Wpłaty: 712

93Galus - awatar
93Galus
10
Daria Sztalka - awatar
Daria Sztalka
2
Adam Stępień - awatar
Adam Stępień
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lili - awatar
Lili
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anita - awatar
Anita
5
Iwetta Idzikowska - awatar
Iwetta Idzikowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij