Prezent na święta dla wojowników

8 072 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób

Cześć, Z tej strony Franek Rumak.

Mamy 23 grudnia. Jutro wigilia. Myśląc o dzieciakach leżących na oddziałach onkologicznych mrozi mi się krew w żyłach.Sam świata nie zbawię… Razem… MOŻEMY TO ZROBIĆ !

Przychodzę do Was z bardzo sentymentalną dla mnie rzeczą. Pamiętacie moje wyznanie w stronę Marietty Fiedor? Tak tak. Te słowa które wstrząsnęły większością Polaków oglądających Love Island.

W dniu dzisiejszym chcę kartki z moimi wyznaniami oddać. Nie chcę się na tym wzbogacić, bo mogę pójść do pracy i zarobić pieniążki. W innej sytuacji są dzieci u których wykryto chorobę nowotworową, ich rodzina i bliscy.  Leczenie jest długie, uciążliwe i bardzo kosztowne. Niekiedy dziecko umiera, bo nie ma wystarczającej ilości pieniążków.

Wraz z fundacją Cancer Fighters oraz waszą pomocą jesteśmy w stanie wywołać uśmiech na twarzy tych poszkodowanych przez los szkrabów! Robimy rozdanie! Moje wyznania z programy Love Island + BONUS w postaci kartek i zapisanego na nich wyznania które nigdy nie było puszczone w telewizji dla jednej szczęsciary/szczęśliwca ! Zasady rozdania? Wpłacamy po 20 złotych na fundację Cancer Fighters. 20 złotych to jeden los ! PAMIĘTAJCIE ŻEBY WPISAĆ SWOJE IMIE I NAZWISKO (lub nick z INSTAGRAM) jeżeli chcecie brać udział w rozdaniu. Dziękuję i imieniu moim, Cancer Fighters, Dzieci z Onkologi.

Komentarze


 • paper moon - awatar

  paper moon

  05.01.2020
  05.01.2020

  Zdrówka! 😊🤞

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.2020
  03.01.2020

  ❤️

 • Martyna - awatar

  Martyna

  03.01.2020
  03.01.2020

  ♥️

 • Katarzyna Betlejewska - awatar

  Katarzyna Betlejewska

  30.12.2019
  30.12.2019

  Uśmiech będzie.. i to niejeden! :))

 • Agnes - awatar

  Agnes

  29.12.2019
  29.12.2019

  Pomagajmy, dobro zawsze wraca! ❤️

8 072 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób

Wpłaty: 225

Malwina Werwińska - awatar
Malwina Werwińska
20
Anita Zadumińska - awatar
Anita Zadumińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta - awatar
Edyta
50
Marlena C - awatar
Marlena C
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Dałek - awatar
Katarzyna Dałek
20
Karo - awatar
Karo
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij