Prezent na święta dla wojowników

8 072 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób

Cześć, Z tej strony Franek Rumak.

Mamy 23 grudnia. Jutro wigilia. Myśląc o dzieciakach leżących na oddziałach onkologicznych mrozi mi się krew w żyłach.Sam świata nie zbawię… Razem… MOŻEMY TO ZROBIĆ !

Przychodzę do Was z bardzo sentymentalną dla mnie rzeczą. Pamiętacie moje wyznanie w stronę Marietty Fiedor? Tak tak. Te słowa które wstrząsnęły większością Polaków oglądających Love Island.

W dniu dzisiejszym chcę kartki z moimi wyznaniami oddać. Nie chcę się na tym wzbogacić, bo mogę pójść do pracy i zarobić pieniążki. W innej sytuacji są dzieci u których wykryto chorobę nowotworową, ich rodzina i bliscy.  Leczenie jest długie, uciążliwe i bardzo kosztowne. Niekiedy dziecko umiera, bo nie ma wystarczającej ilości pieniążków.

Wraz z fundacją Cancer Fighters oraz waszą pomocą jesteśmy w stanie wywołać uśmiech na twarzy tych poszkodowanych przez los szkrabów! Robimy rozdanie! Moje wyznania z programy Love Island + BONUS w postaci kartek i zapisanego na nich wyznania które nigdy nie było puszczone w telewizji dla jednej szczęsciary/szczęśliwca ! Zasady rozdania? Wpłacamy po 20 złotych na fundację Cancer Fighters. 20 złotych to jeden los ! PAMIĘTAJCIE ŻEBY WPISAĆ SWOJE IMIE I NAZWISKO (lub nick z INSTAGRAM) jeżeli chcecie brać udział w rozdaniu. Dziękuję i imieniu moim, Cancer Fighters, Dzieci z Onkologi.

Komentarze


 • paper moon - awatar

  paper moon

  05.01.2020
  05.01.2020

  Zdrówka! 😊🤞

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.2020
  03.01.2020

  ❤️

 • Martyna - awatar

  Martyna

  03.01.2020
  03.01.2020

  ♥️

 • Katarzyna Betlejewska - awatar

  Katarzyna Betlejewska

  30.12.2019
  30.12.2019

  Uśmiech będzie.. i to niejeden! :))

 • Agnes - awatar

  Agnes

  29.12.2019
  29.12.2019

  Pomagajmy, dobro zawsze wraca! ❤️

8 072 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób

Wpłaty: 225

Malwina Werwińska - awatar
Malwina Werwińska
20
Anita Zadumińska - awatar
Anita Zadumińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Edyta - awatar
Edyta
50
Marlena C - awatar
Marlena C
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Dałek - awatar
Katarzyna Dałek
20
Karo - awatar
Karo
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij