Zbiórka Wózek i ortezy dla Franka. - zdjęcie główne

Wózek i ortezy dla Franka.

14 131 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Anna Waleńska-Staśkiewicz - awatar

Anna Waleńska-Staśkiewicz

Organizator zbiórki

Franek jest wesołym, energicznym i ciekawym świata chłopcem. Uwielbia sport, jest jednak pewna przeszkoda- nasz syn nie chodzi.  Franek urodził się w 2011 roku z przepukliną oponowo- rdzeniową kręgosłupa, wodogłowiem i innymi jej następstwami. Później zdiagnozowano u niego chorobę metaboliczną fenyloketonurię, wskutek czego przez swoje całe życie musi być na specjalnej diecie wykluczającej białko. W drugiej dobie życia przeszedł dwie poważne operację - kręgosłupa i głowy z założeniem zastawki. Później także była m.in. operacja obu bioder, a teraz stóp. 

Franek jednak to mały fighter i nie poddaje się przeciwnościom losu. Świetnie radzi sobie w szkole, uczęszcza na zajęcia FAR na wózkach, a od września rozpoczął treningi koszykówki na wózkach. Niestety wózek, który daje mu samodzielność służy już naszemu synowi prawie 5 lat i z niego wyrósł. Nowy wózek dostosowany do potrzeb Franka i jego sprawności kosztuje 11 tys zł. Odliczając nawet dofinansowanie NFZ i Pfron to jest to nadal dla nas duży koszt. 


Franek we wrześniu tego roku przeszedł prywatną operację obu stóp i aby mógł być pionizowany potrzebne są nowe ortezy, które robione są na specjalne zamówienie. Ich koszt także jest dużym wydatkiem. 

Dodam, że drugi nasz syn Michał choruje na cukrzycę typu I. 

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup wózka i ortez, które są potrzebne aby ułatwić życie Frankowi. 

Dziękujemy.

14 131 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 109 osób
Anna Waleńska-Staśkiewicz - awatar

Anna Waleńska-Staśkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 109

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Zosia K - awatar
Zosia K
100
Kasia i Piotr - awatar
Kasia i Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojtek - awatar
Wojtek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij