Zbiórka Doposażamy FREE - zdjęcie główne

Doposażamy FREE

2 272 zł  z 2 242 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE to miejsce dla dzieci, w którym uczą sie one siebie i od siebie nawzajem, rozwijają i bawią się. 

Codziennie z dziećmi w edukacji domowej pracują tu od godz. 8.00-15.00 nauczyciele, terapeuci i rodzice. 

Do FREE uczęszczają dzieci pełnosprawne, wyjątkowo uzdolnione, niepełnosprawne i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 

W pełni realizujemy idę inkluzji społecznej. 

FREE jest młodziutką Fundacją - założona została w grudniu 2018 r., wpis do KRS otrzymaliśmy w lutym bieżącego roku. Stworzyliśmy ją my - rodzice, nauczyciele, edukatorzy. Zamarzył się nam bowiem świat, w którym wszyscy umiemy się pięknie różnić się od siebie. 

Żeby jednak było to możliwe, ludzie muszą nauczyć się uważności i otwartości na siebie nawzajem i świat - bez oceniania innych, z gotowością wysłuchania. To grunt, który naszym zdaniem pozwoli wychować ludzi szczęśliwych, kreatywnych, stanowiących wartość dodaną rozwijającego się społeczeństwa.

Na wyposażenie Fundacji każdy z nas przyniósł coś ze swojego domu - regały, stoliki, biurka, nawet meble kuchenne i lodówkę. Ławki i krzesła, pierwotnie przeznaczone do wyrzucenia, otrzymaliśmy z zaprzyjaźnionej szkoły. Nasza Ekipa Zaangażowanych Ojców w pocie czoła szlifowała i malowała je. Udało się nam już pozyskać od jednej z firm laptopy poleasingowe, rzutnik multimedialny a w ostatnim czasie pieniądze na zakup pomocy edukacyjnych.

"Problem" z pomocami  jest taki (i obyśmy tylko takie problemy w naszej działalności mieli), że nie mamy ich już gdzie ułożyć. Nikt z nas nie może wydać więcej mebli z domu ;-)  Konieczne jest wykonanie szafy na wymiar, aby schować w niej ksero zakupione z pieniędzy zebranych podczas poprzedniej zbiórki, aby przez przypadek nie zostało ono uszkodzone przez dzieci. Potrzebujemy także dodatkowych lamp, aby dobrze oświetlić pomieszczenia.  

Postanowiliśmy więc zwrócić się o pomoc do Państwa.

W ramach tej zbiórki chcielibyśmy zebrać 2.242 zł na zakup:

3 białych regałów Billy Ikea – 3 x 159 zł = 477 zł

6 lamp do pomieszczeń – 6 x 50 zł = 300 zł

6 świetlówek LED – 6 x 25 zł = 150

1 szafki z szufladami Stuva/Följa Ikea - 355 zł

1 szafy zamykanej wykonanej na wymiar (na ksero) - 960 zł

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i z góry za nią dziękujemy. 

Dziękujemy także za Państwa zaufanie.

Komentarze


 • Maria M. Piechaczek-Borkowska - awatar

  Maria M. Piechaczek-Borkowska

  25.03.2019
  25.03.2019

  Mocno Wam dopinguję i trzymam kciuki!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   27.03.2019
   27.03.2019

   Dziękujemy! :*

 • Maciek Skura & Dominika Działek - awatar

  Maciek Skura & Dominika Działek

  20.03.2019
  20.03.2019

  Powodzenia! Trzymamy kciuki !!!!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   21.03.2019
   21.03.2019

   Dziękujemy! :*

 • Hana - awatar

  Hana

  19.03.2019
  19.03.2019

  powodzenia!!!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   19.03.2019
   19.03.2019

   Dziękujemy :*

2 272 zł  z 2 242 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maria M. Piechaczek-Borkowska - awatar
Maria M. Piechaczek-Borkowska
20
Anna - awatar
Anna
1 000
Barbara Pisarek - awatar
Barbara Pisarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kuligowska - awatar
Anna Kuligowska
20
Maciek Skura & Dominika Działek - awatar
Maciek Skura & Dominika Działek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij