Zbiórka Doposażamy FREE - zdjęcie główne

Doposażamy FREE

2 272 zł z 2 242 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE to miejsce dla dzieci, w którym uczą sie one siebie i od siebie nawzajem, rozwijają i bawią się. 

Codziennie z dziećmi w edukacji domowej pracują tu od godz. 8.00-15.00 nauczyciele, terapeuci i rodzice. 

Do FREE uczęszczają dzieci pełnosprawne, wyjątkowo uzdolnione, niepełnosprawne i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 

W pełni realizujemy idę inkluzji społecznej. 

FREE jest młodziutką Fundacją - założona została w grudniu 2018 r., wpis do KRS otrzymaliśmy w lutym bieżącego roku. Stworzyliśmy ją my - rodzice, nauczyciele, edukatorzy. Zamarzył się nam bowiem świat, w którym wszyscy umiemy się pięknie różnić się od siebie. 

Żeby jednak było to możliwe, ludzie muszą nauczyć się uważności i otwartości na siebie nawzajem i świat - bez oceniania innych, z gotowością wysłuchania. To grunt, który naszym zdaniem pozwoli wychować ludzi szczęśliwych, kreatywnych, stanowiących wartość dodaną rozwijającego się społeczeństwa.

Na wyposażenie Fundacji każdy z nas przyniósł coś ze swojego domu - regały, stoliki, biurka, nawet meble kuchenne i lodówkę. Ławki i krzesła, pierwotnie przeznaczone do wyrzucenia, otrzymaliśmy z zaprzyjaźnionej szkoły. Nasza Ekipa Zaangażowanych Ojców w pocie czoła szlifowała i malowała je. Udało się nam już pozyskać od jednej z firm laptopy poleasingowe, rzutnik multimedialny a w ostatnim czasie pieniądze na zakup pomocy edukacyjnych.

"Problem" z pomocami  jest taki (i obyśmy tylko takie problemy w naszej działalności mieli), że nie mamy ich już gdzie ułożyć. Nikt z nas nie może wydać więcej mebli z domu ;-)  Konieczne jest wykonanie szafy na wymiar, aby schować w niej ksero zakupione z pieniędzy zebranych podczas poprzedniej zbiórki, aby przez przypadek nie zostało ono uszkodzone przez dzieci. Potrzebujemy także dodatkowych lamp, aby dobrze oświetlić pomieszczenia.  

Postanowiliśmy więc zwrócić się o pomoc do Państwa.

W ramach tej zbiórki chcielibyśmy zebrać 2.242 zł na zakup:

3 białych regałów Billy Ikea – 3 x 159 zł = 477 zł

6 lamp do pomieszczeń – 6 x 50 zł = 300 zł

6 świetlówek LED – 6 x 25 zł = 150

1 szafki z szufladami Stuva/Följa Ikea - 355 zł

1 szafy zamykanej wykonanej na wymiar (na ksero) - 960 zł

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i z góry za nią dziękujemy. 

Dziękujemy także za Państwa zaufanie.

Komentarze


 • Maria M. Piechaczek-Borkowska - awatar

  Maria M. Piechaczek-Borkowska

  25.03.19
  25.03.19

  Mocno Wam dopinguję i trzymam kciuki!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   27.03.19
   27.03.19

   Dziękujemy! :*

 • Maciek Skura & Dominika Działek - awatar

  Maciek Skura & Dominika Działek

  20.03.19
  20.03.19

  Powodzenia! Trzymamy kciuki !!!!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   21.03.19
   21.03.19

   Dziękujemy! :*

 • Hana - awatar

  Hana

  19.03.19
  19.03.19

  powodzenia!!!

  • Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - awatar

   Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej - Organizator zbiórki

   19.03.19
   19.03.19

   Dziękujemy :*

2 272 zł z 2 242 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maria M. Piechaczek-Borkowska - awatar
Maria M. Piechaczek-Borkowska
20
Anna - awatar
Anna
1 000
Barbara Pisarek - awatar
Barbara Pisarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kuligowska - awatar
Anna Kuligowska
20
Maciek Skura & Dominika Działek - awatar
Maciek Skura & Dominika Działek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij