Zbiórka Szpitalne freski - zdjęcie główne

Szpitalne freski

1 430 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Filip Depa - awatar

Filip Depa

Organizator zbiórki

Kochani, znajomi, nieznajomi, ludzie dobrej woli, sympatycy sztuki jest akcja!

Zostałem poproszony przez P. Anią ze szpitalnego przedszkola o stworzenie kilku ilustracji do powieszenia w rejestracji/poczekalni gdzie wykonywane są zdjęcia RTG, tomografia, USG, itp.

Po ponad roku spędzonym w CALD w Prokocimiu, odwiedzeniu kilku smutnych/szarych oddziałów i korytarzy,  wypiciu hektolitrów kawy z automatu (kawy tylko z nazwy, ale niekiedy ratującej życie) doszedłem do wniosku, że...

najwyższa pora coś zmienić!

Niestety nie mogę zmienić całego szpitala, ale mogę się przyczynić (wraz z Waszą pomocą) do pojawienia się uśmiechu na twarzy małych pacjentów, zmęczonych czasem oczekiwania. 

Oczywiście na takie "rarytasy" szpital nie ma pieniędzy. Ilustracje są gotowe, drukiem zajmie się zaprzyjaźniona drukarnia (której z góry dziękujemy), pozostaje zakup ramek. 

Ilustracji jest 10, ramek też przydałoby się 10. Koszt jeden ramy to 60 zł. Ilustracje tak się spodobały, że kolejne dwa oddziały chcą powiesić u siebie ilustracje, dlatego też zwiększyliśmy ilość ramek do 20, których koszt wynosi 1200 zł.

Jeśli chciałbyś dołączyć się do akcji to lajkuj, udostępniaj lub przekaż dowolny datek, liczy się każda złotówka.

Wiem, że wstęp do szpitala jest darmowy, jednak chciałbym Ci oszczędzić wizyty, dlatego też poniżej zobaczysz wszystkie ilustracje, które zawisną na ścianach.

Dziękuję!

Komentarze


 • Mario - awatar

  Mario

  17.01.2018
  17.01.2018

  Niech moc będzie z Nami .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2018
  08.01.2018

  Super inicjatywa!

 • Daro - awatar

  Daro

  07.01.2018
  07.01.2018

  Brawo Wujek :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2018
  07.01.2018

  Niech maja, dzieciaki! Dzieki Filipie

1 430 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Filip Depa - awatar

Filip Depa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
M.P.F. - awatar
M.P.F.
20
Ewelina Mietelska - awatar
Ewelina Mietelska
20
ThePa - awatar
ThePa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mario - awatar
Mario
50
Adrian i Dominika - awatar
Adrian i Dominika
224
Dziki_bill - awatar
Dziki_bill
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij