Zbiórka Frodo prosi o pomoc... - zdjęcie główne

Frodo prosi o pomoc...

3 103 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Zima i siarczyste mrozy wszystkim dały się we znaki. Jemu szczególnie. Leżał w śniegu i umierał z zimna. Powoli ulatywało z niego życie. Nikt go nie widział, nikt nie reagował, wyglądał pewnie jak  kupka brudniejszego śniegu. Ludzie pochłonięci własnymi problemami  pędzą przed siebie, nie rozglądając się na boki. Na całe szczęście przechodził ktoś, kto się rozglądał, kto go dostrzegł i nie zostawił na pastwę losu. Sprawdził czy pies żyje i go uratował. Trafił do ogromnego schronisk, pod opiekę wspaniałej dziewczyny. Okazało się, że pies został zraniony przez ludzi i pozostawiony na mrozie na pewną śmierć. W schronisku mimo dobrych chęci, nie ma szans na wzmocnienie, poprawienie jego kondycji fizycznej i psychicznej.  Jest bardzo słaby, chory i zagłodzony, ma ogromne problemy ze skórą.

 Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie dla niego. To biedak, który przeżył piekło. Ma poranioną duszę i poranione ciało. Mimo tego jest łagodny, pokorny. Cieszy się, kiedy człowiek zwraca na niego uwagę, chce być głaskany i przytulany. Prosimy o pomoc dla niego, pomóżcie mu się zadomowić. Nie ma nic swojego, ani legowiska, ani kocyka, potrzebuje specjalistycznej karmy dla psów z problemami skórnymi, zarówno suchej, jak i mokrej, szamponów do wrażliwej skóry, kocyka oraz kubraczka.

 Wszystkie te artykuły są dość drogie, bo specjalistyczne. Niestety Frodo to pies bardzo specjalnej troski i wymaga dużych nakładów finansowych. Bardzo prosimy o pomoc.


Komentarze


 • Ola Jagła - awatar

  Ola Jagła

  18.02.2017
  18.02.2017

  Daję pieniążki na tego biedaka potrzebuje prawdziwej opieki i pomocy :)

 • Iza Jagła - awatar

  Iza Jagła

  17.02.2017
  17.02.2017

  Trzymam kciuki za Twoje zdrowie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2017
  04.02.2017

  Urodziny Dorci :-)

 • Aneta - awatar

  Aneta

  20.01.2017
  20.01.2017

  Powodzenia piesku <3

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   28.01.2017
   28.01.2017

   Serdecznie dziękujemy

 • Kasia - awatar

  Kasia

  17.01.2017
  17.01.2017

  Powodzenia piesku :)

3 103 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Ola Jagła - awatar
Ola Jagła
10
Iza Jagła - awatar
Iza Jagła
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij