3 szczeniaki+mama ze świerzbem

432 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Joanna Bobryk - awatar

Joanna Bobryk

Organizator zbiórki

Dziewczyny i chłopaki zbieramy na 4 szt tabletek Bravecto dla 3 szczeniaków i ich mamuśki ze świerzbem (jeżeli ktoś ma na stanie tablety i chce się podzielić to chętnie przyjmiemy).


Szczeniaki i matka zostały przygarnięte z ulicy we wsi Stok Wiśniewski (woj. mazowieckie) przez ludzi o wielkim serduchu. Szczeniory były już na wylocie do nowych domów jak okazało się, że cała 4 ma chorobę skóry - świerzba. Przed nami ok. 2 miesiące leczenia. Koszty nas przerastają. Prosimy o wsparcie. Tabletki Bravecto przyspieszą ich powrót do zdrowia. 

17.06.2017 stan 2 szczeniaków jest tragiczny. Poprosiłam dziś Panią dr. Magdę z kliniki Kameleon w Siedlcach o 2 tabletki Bravecto dla tych 2 i odroczenie terminu płatności do końca miesiąca. Zgodziła się. Koszt 1 szt to 105 zł.  Mamy nadzieję, że tablety pomogą. Potrzebujemy w sumie 4 szt. Trzymajcie kciuki. Bardzo proszę o wsparcie finansowe. 

Zapraszam do śledzenia naszego profilu na facebook
https://www.facebook.com/zwierzolubySiedlce/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2017
  16.06.2017

  Pomagam bo kocham zwierzęta.

  • Joanna Bobryk - awatar

   Joanna Bobryk - Organizator zbiórki

   24.07.2017
   24.07.2017

   dziękujemy wszystkim za wsparcie

432 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Joanna Bobryk - awatar

Joanna Bobryk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Lidia - awatar
Lidia
50
Tomasz Wysocki - awatar
Tomasz Wysocki
202
Gosia - awatar
Gosia
20
Iwona Papaql - awatar
Iwona Papaql
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lidia - awatar
Lidia
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij