Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Jesteśmy małą Fundacją, nasza Fundacja nosi nazwę "Pomocna Dłoń" i liczy tylko kilka osób.  Od ponad roku zajmujemy sie pomocą bezdomnym i skrzywdzonym zwierzętom. Ostatnio pod naszą opiekę trafiła sunia, strasznie zaniedbana przez właściciela...została nam oddana. Bardzo prosimy o wsparcie dla suni, oprócz zadbania o wygląd, musimy zrobić suni zabieg sterylizacji oraz operacje torbieli którą sunia ma na brzuszku. na utrzymaniu Fundacji są jeszcze 3 psiaki o raz 2 koty. Dlatego to wsparcie jest nam bardzo potrzebne. Bez wsparcia dobrych serc...nie możemy pomagać potrzebującym psiakom. 

Sunia ma na imię Tosia, i przeszła już zabieg, czuje się dobrze...ale do zapłaty jest fakturka i utrzymanie suni, które też kosztuje...także każdy grosz na wagę złota.

 Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie. Wiecej o nas na znajdziecie na Facebooku :) Fundacja "Pomocna Dłoń" Kawnice 84a 62-590 Golina


Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.