Zbiórka Działania Fundacji Człowiek - zdjęcie główne

Działania Fundacji Człowiek

1 183 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mateusz Biernat założył Fundację Człowiek w 2015 r., aby wspierać tych wszystkich, którzy, tak jak on kiedyś, borykają się z problemem powrotu do społeczeństwa po doświadczeniu kryzysu psychicznego.

Fundacja „Człowiek” to organizacja, której celem jest działalność na rzecz osób wykluczanych i stygmatyzowanych ze względu na „chorobę psychiczną”. Chcemy w szczególności wyjść naprzeciw ludziom obdarzonym ogromnym, wewnętrznym potencjałem, którzy niestety postrzegani są przez większą część społeczeństwa przez pryzmat nieprawdziwych stereotypów i traktowani są jako ludzie chorzy (w domyśle niebezpieczni, agresywni), a nie zdrowiejący. Ideą Fundacji jest im pomóc, a tym samym zwiększyć ich szanse na powrót do aktywnego i godnego życia w społeczeństwie – do pełnienia ról społecznych, nauki czy pracy.

Zmiana sposobu postrzegania osób po kryzysach psychicznych oraz myślenia o nich to długi proces, wymagający świadomych decyzji i działań oraz połączenia sił – bez tego trudno się spodziewać, że cokolwiek się zmieni. Osoby doświadczone kryzysem, czując się odrzucane, wykluczane, a nierzadko i wyśmiewane, tracą motywację do zmiany swojego życia i przestają rozwijać swój wewnętrzny potencjał, dlatego misją Fundacji jest umożliwiać tymże osobom ich własny rozwój.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA CZŁOWIEK - awatar

  FUNDACJA CZŁOWIEK

  05.01.21
  05.01.21

  Czy wiecie, że stworzyliśmy dla was mapę sprawdzonych adresów, z bezpłatną i niezwłoczną pomocą w kryzysach psychicznych. Znajdziecie tam nie tylko specjalistów, terapeutów, asystentów zdrowienia, ale także fundacje i stowarzyszenia organizujące wsparcie i samopomoc. To miejsca, w których ty i twoi bliscy możecie przekonać się, że kryzys psychiczny jest szansą na zmianę w życiu, a nie końcem marzeń i planów. Miejsca, które przywracają nadzieję na pełnię zdrowia psychicznego. Mapa będzie aktualizowana i weryfikowana w oparciu o informacje od Was. Zapraszamy do jej współtworzenia i do kontaktu z nami. https://www.mapawsparcia.pl A na przywitanie mapy polecamy piosenkę i teledysk Organek, które promują mapę. WALCZ. Singiel jest już dostępny. Tomasz Organek: "Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę 'świata' zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego. Wraz z Fundacja Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich." Musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi https://www.youtube.com/watch?v=rmOJ6Nb4rKA&feature=youtu.be Reżyserem teledysku do utworu "Walcz” jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Już wkrótce na fanpage pojawią się materiały uzupełniające do teledysku, m.in. rozmowa z Mateuszem Biernatem. Przypominamy też, że na https://pomagam.pl/fundacja_czlowiek trwa zbiórka pieniędzy na nasze działania - w tym prowadzenie mapy wsparcia.

Komentarze


 • Aga:) - awatar

  Aga:)

  04.01.21
  04.01.21

  Kibicuję i trzymam kciuki!

  • FUNDACJA CZŁOWIEK - awatar

   FUNDACJA CZŁOWIEK - Organizator zbiórki

   06.01.21
   06.01.21

   dziękujemy za dobre słowa:)

1 183 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Elektrowstrząsnięci - awatar
Elektrowstrząsnięci
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
232
Psychiatra de Zoo - awatar
Psychiatra de Zoo
50
Kibic MapaWsparcia.pl - awatar
Kibic MapaWsparcia.pl
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij