Zbiórka Bo w nas jest moc dla Oskarka - zdjęcie główne

Bo w nas jest moc dla Oskarka

167 307 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 800 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Pomóż Oskarkowi pokonać RAKA !!!

Zbiórka na pokrycie kosztów związanych z wyjazdami na zagraniczne leczenie Oskarka (przejazdy, pobyty w szpitalu, kosztowne leki itp.) oraz dalsze leczenie po biopsji.

Oskarek ma tylko 5 lat, wraz z Rodzicami mieszka w Chmielowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego.
 01.02.2019r w Jego małej główce zdiagnozowano rozlanego glejaka pnia mózgu (DIPG). To najgorszy i najbardziej złośliwy z dziecięcych nowotworów. Rak rozwija się w części mózgu odpowiedzialnej w znacznej mierze za oddychanie i połykanie. W miarę jak guz się rozrasta, atakuje coraz rozleglejsze partie pnia mózgu. To cichy zabójca ...

 Oskarek był wesołym, roześmianym chłopcem, uwielbiał poznawać świat, bawić się z dziećmi. Teraz w jego oczach widać tylko strach... Bo co może zrozumieć pięcioletnie dziecko? Szpital, badania, ból i widok przerażonych i zapłakanych Rodziców...
Chłopiec  przeszedł chemioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, obecnie poddawany jest radioterapii...
Niestety, lekarze w Polsce rozkładają ręce z bezsilności, gdyż ten typ glejaka nie daje zbyt dobrych rokowań   .  Guz jest całkowicie nieoperacyjny, a lekarze w Polsce dają Oskarkowi  ok 12 miesięcy życia…
Szukając pomocy dla swojego ukochanego synka, Rodzice Oskarka , dowiedzieli się, że jest szansa na leczenie dla Oskarka za granicą.  Skontaktowali się z kliniką w Zurichu z dr Sabine Mueller i z kliniką w Tubingen w Niemczech. Po przeanalizowaniu dokumentacji medycznej chłopca, Klinika w Zurichu dała odpowiedź, że podejmie  się leczenia Oskarka.
Niestety, leczenie zagraniczne jest nierefundowane, a koszty związane z wyjazdami i zakupem leków są ogromne.
Wkrótce zostanie uruchomiona zbiórka dla Oskarka na serwisie siepomaga.pl na pokrycie kosztów związanych z biopsją.
Nasza Fundacja musi zapewnić Oskarkowi pokrycie kosztów związanych z dojazdami do kliniki, pobytami w Szwajcarii, zakupem kosztownych leków.
Są to ogromne koszty, które w znaczny sposób przekraczają możliwości finansowe Rodziny Oskarka. Bez tych pieniędzy, Oskarek nie ma szans na rozpoczęcie zagranicznego leczenia.  

My, jako Fundacja "Bo w nas jest moc" wraz z Rodzicami Oskarka, prosimy Was...dajcie szansę Oskarkowi.  Ta szansa czeka na Niego w Klinice w Szwajcarii !!!
Każda złotówka jest na wagę złota !!!!
Prosimy o UDOSTĘPNIANIE zbiórki wśród swoich Znajomych oraz wpłaty dla Oskarka. Liczy się czas !!! Musimy szybko działać by dać Oskarowi szansę na skuteczne leczenie !!!!

Zbiórka na pokrycie kosztów związanych z wyjazdami na zagraniczne leczenie Oskarka (przejazdy, pobyty w szpitalu, kosztowne leki itp.) oraz dalsze leczenie po biopsji.


Aktualizacje


 • Fundacja Bo w Nas jest Moc - awatar

  Fundacja Bo w Nas jest Moc

  20.02.2019
  20.02.2019

  Kochani, zmieniliśmy kwotę zbiórki na przewidywaną kwotę leczenia za granicą. Nie ma dużo czasu !!! Oskarek będzie niebawem konsultowany w Zurichu, a po konsultacji przedstawiony protokół leczenia wraz z kosztorysem. Pewne jest, że leczenie to nie będzie refundowane przez NFZ i jak również to, że leczenie trzeba podjąć jak najszybciej !!! Oskarek będzie musiał również przyjmować bardzo drogie nierefundowane leki jak np ONC201. Nie możemy czekać ze zbiórką do tego czasu, gdyż może się okazać, że z powodu braku funduszy Oskarek musi poczekać na leczenie... a GUZ będzie rósł w siłę !!! Nie możemy na to pozwolić !!! WSZYSTKIE zebrane dla Oskarka pieniążki przez Fundację Bo w nas jest moc będą przeznaczone na Jego leczenie ( Fundacja nie pobiera prowizji ani żadnych opłat ) !!!!

Komentarze


 • Monika Krechowiak - awatar

  Monika Krechowiak

  03.01.2020
  03.01.2020

  Warto pomagać 😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2019
  11.11.2019

  Jakby potrzebna byla dalsza pomoc proszę o kontakt

 • Milena Kisiel - awatar

  Milena Kisiel

  10.11.2019
  10.11.2019

  Jesteśmy z Tobą!

 • Donata Wąsik - awatar

  Donata Wąsik

  19.10.2019
  19.10.2019

  Zdrowiej 😘

 • 1768 M. Sałek - awatar

  1768 M. Sałek

  19.10.2019
  19.10.2019

  Dużo Zdrówka🦋

167 307 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 800 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 2 800

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sajmon - awatar
Sajmon
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Krechowiak - awatar
Monika Krechowiak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij