Zbiórka Ratuj z Nami bezdomne TTB! - zdjęcie główne

Ratuj z Nami bezdomne TTB!

3 432 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Kim jesteśmy?

Jesteśmy organizacją non-profit działającą na terenie Polski, a w szczególności w województwie łódzkim. Naszym celem jest pomoc bezdomnym psom typu bull tj. amstaffom, pitbullom, bullterierom i innym. Dzięki wsparciu dobrych ludzi, jesteśmy w stanie ratować życie psów skrzywdzonych przez człowieka.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Twojej pomocy?

Od początku 2013 roku pomogliśmy około 400 psom. Wiele z nich było na skraju śmierci, wymagały kosztownych zabiegów oraz specjalistycznego leczenia. Zajęliśmy się resocjalizacją psów skrzywdzonych, dając im tym samym drugą szansę na normalne, szczęśliwe życie. Pod nasze skrzydła niejednokrotnie trafiały psy w ciężkim stanie – zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Zagłodzone, odwodnione, posiadające otwarte rany, zjadane żywcem przez pchły, zarobaczone, skrajnie zaniedbane i ciężko chore. Znalazły u nas schronienie psy czołgające się ze strachu przed człowiekiem, psy maltretowane, reagujące na obecność człowieka agresją, psy głodzone, ważące zaledwie 10 kg, z połamanymi kończynami, okaleczone, ofiary wypadków. Można by tak wymieniać bez końca. Naszej pomocy udzielamy psom w każdym wieku! Nie odwracamy się od staruszków, których nikt już nie chce. Dlaczego? Bo jesteśmy po to, by pomagać wszystkim najbardziej potrzebującym psom typu bull, bez prowadzenia selekcji czy podziału na psy lepsze i gorsze.


Bez stałego wsparcia nie możemy pomagać.

Tak, jak już wspomnieliśmy, działamy na zasadach non-profit. Bez wsparcia darczyńców nie mamy możliwości niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los psiakom. Dlatego zbiórki takie, jak ta są niezwykle ważne. Każda złotówka przelana na nasze konto zostaje przekazana na utrzymanie psów. Nie przeznaczamy pieniędzy na paliwo czy akcesoria dla psów typu smycze, obroże, zabawki. Za to płacimy z własnych, prywatnych funduszy. Możesz być pewien, że wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie hotelu, koszty leczenia i karmę dla naszych podopiecznych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u, na którym przedstawiamy naszych aktualnych podopiecznych. Znajdziecie tu również historie psów, którym pomogliśmy - dowód na to, że nasza praca w połączeniu ze wsparciem darczyńców, są w stanie zmienić życie pokrzywdzonych psów na lepsze.

Jeśli możesz pomóc w inny sposób, np. stając się domem tymczasowym dla psiaka, zadzwoń. Porozmawiaj z nami i rozwiej wątpliwości.


Możesz nas również wesprzeć, darując fundacji rzeczy typu karma, koce, legowiska, zabawki, obroże czy smycze. Wszystko to jest na wagę złota. Każda forma pomocy jest dla nas niewyobrażalnym wsparciem!


Chcesz zasilić szeregi osób pomagającym naszej fundacji? Dzwoń! Czekamy na Ciebie!


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marek Łąpieś - awatar

  Marek Łąpieś

  24.09.2017
  24.09.2017

  Parę dni temu odeszła moja leciwa suczka wiec może mój mały wkład pomoże innemu pieskowi nie odejść :( Amstaffy mają serca większe niż zęby.

 • Pawel socha - awatar

  Pawel socha

  29.04.2017
  29.04.2017

  Dziekuje ze jestescie 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2017
  27.01.2017

  Powodzenia w zbiórce i sukcesów w znajdowaniu domków :)

 • Ruda - awatar

  Ruda

  03.01.2017
  03.01.2017

  Pomagam <3

3 432 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób

Wpłaty: 91

Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Marek Łąpieś - awatar
Marek Łąpieś
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Artur Czopek - awatar
Artur Czopek
20
Kornelia Dokurno - awatar
Kornelia Dokurno
30
Joanna Kędziora - awatar
Joanna Kędziora
30
Kasia - awatar
Kasia
50
b,s...k - awatar
b,s...k
5
Maciek Sadowski - awatar
Maciek Sadowski
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij