Zbiórka Fundusz kryzysowy dla LGBT - zdjęcie główne

Fundusz kryzysowy dla LGBT

29 398 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 588 osób

Jesteśmy Grupą Stonewall, poznańskim stowarzyszeniem walczącym o prawa osób LGBT+. Wśród naszych działań jest również udzielanie regularnej pomocy psychologicznej osobom LGBT+ i ich rodzinom. 

W ostatnich tygodniach obserwujemy znacznie zwiększone zainteresowanie bezpłatną pomocą psychologiczną związane z kampanią wyborczą. Osoby LGBT+ są zmęczone mową nienawiści obecna w przestrzeni publicznej, prezentowaną również przez osoby pełniące najwyższe funkcje w państwie. 

Boimy się, że zwycięstwo Andrzeja Dudy dodatkowo wzmocni ten trend. Osoby LGBT+ czują się zaszczute, powszechny jest lęk związany z tym, co przyniesie przyszłość. Nie czujemy się pewnie w Polsce. 

Dlatego zdecydowaliśmy się poprosić o wsparcie. Otrzymane środki zostaną przeznaczone na zwiększenie liczby dostępnych bezpłatnych konsultacji psychologicznych. Ich liczba zostanie dostosowana do zapotrzebowania zgłaszanego przez osoby LGBT+.

Więcej informacji o oferowanym przez nas wsparciu psychologicznym można uzyskać na stronie internetowej https://grupa-stonewall.pl/wsparcie/

Pytania? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami! 

[email protected] 

tel. +48 661 830 894  

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  14.07.20
  14.07.20

  ♥️

 • Ania G - awatar

  Ania G

  13.07.20
  13.07.20

  <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.20
  13.07.20

  Równość, wolność i miłość!!!

 • Karolina - awatar

  Karolina

  13.07.20
  13.07.20

  Działajcie tak dalej! I trzymajcie się szczególnie w tak trudnych czasach.

 • Trzymajcie się kochani UwU - awatar

  Trzymajcie się kochani UwU

  13.07.20
  13.07.20

  Jeszcze będzie normalnie

29 398 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 588 osób

Wpłaty: 588

Wiktoria Gosk - awatar
Wiktoria Gosk
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julia Kukuć - awatar
Julia Kukuć
20
Michal Kapuscinski - awatar
Michal Kapuscinski
400
maria - awatar
maria
31
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał - awatar
Michał
50
Dominika Jastrzębska - awatar
Dominika Jastrzębska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij