Zbiórka Fundusz pomocy dla bezdomniaków - miniaturka zdjęcia

Fundusz pomocy dla bezdomniaków

Katarzyna Huszcza - awatar

Katarzyna Huszcza

Organizator zbiórki

EDIT- WPIS II:

Kochani Enrique, Szarik i wiejskie szczeniaki mają domki. Pojawili się nowi podopieczni- nowe potrzeby i wydatki.   Jest Mania - mikro sunia, króliczek miniaturka Jadzia. Dalej na dom czekają Sonia, Bono i Lucky.

Wpis I: Kochani tym razem w taki sposób zwracamy się o pomoc dla podopiecznych na Naszych Dt. Ja i Przemek mamy ciągle jakieś nowe zwierzaki. Ciągle komuś trzeba pomóc, gdzieś interweniować czy iść na żywioł. Bazarek FB nam zwyczajnie usunęło. Radzimy sobie pobocznymi sposobami. Ale potrzeby zawsze są. Koszty weterynarza największe. Prosimy o wsparcie funduszu ,który założyliśmy  z myślą o tych wydatkach. Komplet szczepień, chip, badanie krwi czy kału, lepsza karma... Na wsparcie czekają psy : Enrique, Szarik, Lucky, Bono, Sonia i 3 wiejskie szczeniaczki ... Psiaki na dożywotnim DT... I wiele psiaków którym nie możemy jeszcze pomóc z uwagi na fundusze... Kto wesprze ?

Aktualności

 • Katarzyna Huszcza - awatar

  Katarzyna Huszcza

  28.02.18
  28.02.18

  Kochani. Enrique ma już domek. Sonia jest po sterylizacji. Na dom czeka dalej Lucky, Bono. Pojawiła się też nowa- mikro sunia Mania. Aktualnie robimy wypłatę aby pospłacać długi i mieć na bieżące potrzeby psiaków. Zbiórki nie likwidujemy. Zbieramy na kastrację Bono, sterylizację Mani i ich utrzymanie czyli karma dla wszystkich podopiecznych. Do kręgu zalicza się także nasza królicza miniaturka Jadzia- niewidoma z deformacją łapki .

  Zdjęcie aktualności 12 597

Katarzyna Huszcza - awatar

Katarzyna Huszcza

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Magda Sz - awatar
50
Magda Sz
Elżbieta Wojtachnio - awatar
200
Elżbieta Wojtachnio
Anna Wit - awatar
60
Anna Wit

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij