Zbiórka Malina odeszła,został ból i dług - zdjęcie główne

Malina odeszła,został ból i dług

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Nadal pisząc tą prośbę czuję ogromny ból i wyrzuty że jednak może nie wszystko zrobiłam, że może jeszcze...... Malinka odeszła.

Zobaczyłam ją w gminnej przechowalni. Została znaleziona na ulicy i umieszczona tam. Razem z dwoma psami dzieliła kojec z jedną budą. Cała trójka to psie dzieci. Malinka miała ok 1 roku nie miała psiego dzieciństwa, zamiast beztroskich zabaw musiała radzić sobie na ulicy a później w gminnej przechowalni. Kiedy koleżanka zajechała na odwiedziny Malinka była osowiała nie chciała jeść leżała z mordką w wodzie i własnych odchodach i wymiocinach. Niestety nie było nas tam 7 dni i nie wiemy jak długo tak leżała. W przechowalni nikt nie zwrócił uwagi że jest chora i potrzebuje pomocy nikt........ Koleżanka zabrała małą natychmiast przewiozła do weterynarza i się zaczęło - parwo. Zaczęła się walka o jej życie. Kroplówki leki. Na początku mieszkała u Asi, która niejedną noc nie przespała czuwając nad Malinką. Było już dobrze kiedy na kolejnej wizycie u weterynarza zobaczyliśmy robaki, larwy much, które wychodziły z odbytu, pochwy, skóry raniąc i wygryzając dziury w skórze. Myłyśmy sunię ok godziny a robale dalej wychodziły. Została w drugiej klinice, kolejne leki, kroplówki. Już wydawało się że będzie lepiej nie wymiotowała coś tam jadła, robaki zabite,  skóra się goiła, aż tu nagle telefon z kliniki Malina jest słaba możecie nie zdążyć. Jedziemy niestety nie zdążyłyśmy, nie pożegnałyśmy się z nią. Tak samo cicho i w samotności umarła jak żyła cicho i nikomu niepotrzebna. Żal i ogromny smutek niestety przerywa fakt że trzeba zapłacić faktury, które zostały w obu klinikach.  Błagam pomóżcie mi spłacić ten dług. Nie jestem fundacja jestem wolontariuszką, która chciałaby uratować wszystkie bezdomniaki niestety Maliny nie udało się to bardzo boli. Ale nie spłacając długu nie będę mogła dalej pomagać. Jest to dla mnie ogromna kwota i nie do zdobycia, dlatego znowu muszę Was kochani prosić o pomoc.Komentarze


 • Dariusz Stackiewicz - awatar

  Dariusz Stackiewicz

  21.08.2017
  21.08.2017

  To ja dziękuję. To dobrze, że są ludzie dobrego serca, którzy swoim działaniem sprawiają, że ten świat staje odrobinę lepszy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2017
  21.08.2017

  Dziękuję za dobre serce

 • Bożena - awatar

  Bożena

  08.08.2017
  08.08.2017

  przykre bardzo

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  06.08.2017
  06.08.2017

  Pomagam

 • irena - awatar

  irena

  06.08.2017
  06.08.2017

  szkoda

1 700 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Renata Więckowska - awatar

Renata Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Adriana - awatar
Adriana
95
Marlena Mędza - awatar
Marlena Mędza
100
gracjana - awatar
gracjana
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dariusz Stackiewicz - awatar
Dariusz Stackiewicz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij