Zbiórka FUN RIDE - Jedź i pomagaj - zdjęcie główne

FUN RIDE - Jedź i pomagaj

3 216 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Anna Leszczyńska - awatar

Anna Leszczyńska

Organizator zbiórki

Cześć,

serdecznie zapraszamy Cię na charytatywny event rowerowy FUN RIDE w niedzielę 6. sierpnia. Możesz jechać z rodziną na przykład najkrótszą trasą 16 km, można z przyjaciółmi lub solo malowniczą trasą 52 km albo porwać się na spektakularne 117 km. Na dole strony znajdziesz więcej informacji o trasach (także mapki).

Wejściówką na FUN RIDE jest dowolnej wielkości datek na rowery dla dzieci, których opiekunowie nie są w stanie sfinansować takiego wydatku.

Idea FUN RIDE to:

-> jedziemy dla funu, nie na czas,

 -> poznajemy malownicze trasy, 

-> chillujemy w miłym towarzystwie, 

-> aktywnie spędzamy weekend,

 -> krzewimy kulturę rowerową,

-> a zarazem robimy coś dobrego!

To pierwsza edycja, a FUN RIDE to autorski format eventu, nikt nam tego wydarzenia nie zlecił, ani za nie nie zapłacił. Nie mamy ani jednego sponsora (za to mamy kilkudziesięciu partnerów, którzy pomagają w organizacji imprezy i przygotowali niespodzianki dla uczestników FUN RIDE), wszystko robimy własnymi środkami i siłami.
Dlatego tym bardziej każde wsparcie promocyjne, każde udostępnienie informacji o FUN RIDE, lajk i przesłanie zaproszenia do znajomych, każda jedna zapisana osoba to dla nas naprawdę dużo. Chcemy, żeby ciężka praca ekipy FUN RIDE zaowocowała nie tylko świetną zabawą uczestników, ale i zebraniem środków na przynajmniej kilka rowerów dla dzieci.

Dla Ciebie FUN RIDE to okazja poznania nowych, pięknych miejsc, zintegrowania się, aktywności na świeżym powietrzu i zrobienia czegoś wyjątkowego.

TRASY

zakładamy, że celem zabawy jest dojechanie do jednego z punktów spotkań (Kolna, Czernichów lub Lanckorona). Możesz wykreować własną drogę lub wybrać jedną z proponowanych przez nas, trzech tras:

1) rodzinną 16 km – łagodną i krótką, przeznaczoną głównie dla rodzin i osób, które rzadko poruszają się rowerem:

https://www.strava.com/routes/3111765348971041954

2) przygodową 52 km – uniwersalną, z symbolicznym przewyższeniem – dla osób, które często podróżują rowerem i chcą podjąć wyzwanie:

https://www.strava.com/routes/3101944946130441082

3) sportową 117 km – najbardziej wymagającą z tras, idealną dla zaawansowanych kolarzy, wiodącą w większości ogólnodostępnymi drogami:

https://www.strava.com/routes/3101992789295539526

Jeśli masz niejeżdżących towarzyszy, to także zapraszamy, bo w bazie FUN RIDE w Kolejowym Klubie Wodnym nad Wisła będą ogólnodostępne atrakcje dla dzieci, plaża, zimne napoje, namioty partnerów, itp. 😊 Będzie się działo w godzinach 9:00-18:00.

Tutaj na bieżąco aktualności:
https://www.facebook.com/fun.ride.poland

https://hulaevents.pl/funride/

Zarejestruj się teraz:

https://forms.gle/afgwvwadm61MDi6a8

Z góry dziękujemy za każdy rodzaj pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub pomysły, to śmiało kontaktuj się z nami!

Ania Leszczyńska & ekipa FUN RIDE

P.S.

100% wpłaconych datków przeznaczymy na zakup rowerów dla dzieci, których opiekunowie nie są w stanie tego zrobić. Samodzielnie wybieramy dzieci na podstawie zweryfikowanych informacji od uczestników i przyjaciół FUN RIDE. Po wydarzeniu udostępnimy raport o tym, ile rowerów (i w jakiej cenie) udało się kupić i do kogo trafiły.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Artur Solarz - awatar

  Artur Solarz

  05.08.2023
  05.08.2023

  No to jedziemy...🙂

  • Anna Leszczyńska - awatar

   Anna Leszczyńska - Organizator zbiórki

   05.08.2023
   05.08.2023

   ...i pomagamy! :)

 • Witold Petriczek - awatar

  Witold Petriczek

  22.07.2023
  22.07.2023

  No to turlamy 6 sierpnia :)

  • Anna Leszczyńska - awatar

   Anna Leszczyńska - Organizator zbiórki

   22.07.2023
   22.07.2023

   Elegancko! Witamy na pokładzie. :)

 • Michał Jurkowski - awatar

  Michał Jurkowski

  20.07.2023
  20.07.2023

  Oby pogoda dopisała podczas zabawy :)

  • Anna Leszczyńska - awatar

   Anna Leszczyńska - Organizator zbiórki

   22.07.2023
   22.07.2023

   Mamy meteorologa na pokładzie, to będziemy mieć informacje z pierwszej ręki! :)

 • Michał Kwiatkowski - awatar

  Michał Kwiatkowski

  14.07.2023
  14.07.2023

  Ej nie wiem czy będę bo jak wiesz chwilowo jestem trochę zajęty. Ale jak się uda to też wpadnę. Pozdro600

  • Anna Leszczyńska - awatar

   Anna Leszczyńska - Organizator zbiórki

   20.07.2023
   20.07.2023

   Jasna sprawa :)

 • Peter Sagan - awatar

  Peter Sagan

  12.07.2023
  12.07.2023

  Ahoj!

  • Anna Leszczyńska - awatar

   Anna Leszczyńska - Organizator zbiórki

   13.07.2023
   13.07.2023

   Ahoj Peter! Veľa šťastia na Tour de France! Je úžasné, že ste si našli čas prihlásiť sa na naše podujatie medzi etapami. ;D

3 216 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Anna Leszczyńska - awatar

Anna Leszczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Krzysztof Racułt - awatar
Krzysztof Racułt
100
Zbyszek - awatar
Zbyszek
50
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sergiusz Ambroży - awatar
Sergiusz Ambroży
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij