Zbiórka Skopany,pobity ,chory kocurek - zdjęcie główne

Skopany,pobity ,chory kocurek

1 811 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Został zgłoszony mi kocurek przez świadka zdarzenia,który widział jak 2 małolatów kopie kota .Zgłoszono sprawe na policji niestety ,umożono .Kocurek trafił kto kliniki ,gdzie lecze bezdomniaki.Dochodził tam do siebie,został już nawet wykastrowany.06 SIERPNIA zawiozłam kocurka do chirurga aby zbadał oko,które w wyniku pobicia zostało uszkodzone.Niestety  nadaje się tylko do amputacji.15/16 sierpien siersciuszek ma operacje usunięcia gałki ocznej .Pieniądze są na zabieg oraz na  leczenie ,oraz badania fiv felv oraz na operacje usunięcia oka.

Aktualizacje


 • Luiza Pawlak - awatar

  Luiza Pawlak

  21.08.19
  21.08.19

  Dziś byliśmy z szarym kocurkiem w Obornikach Śląskich u dr Kiełbowicza na badaniu oka.Zalecenie albo amputacja, albo zakrapianie oka sztucznymi łzami ,aby nawilżyć je +w razie infekcji znów krople z antybiotykiem.Możliwe że jak kocurek nabierze masy,powieka troche się też cofnie.W tej chwili to mały szkieletorek waży 2600g Potem zawiezliśmy kocurka do innej lecznicy w Lubinie (karta informacyjna)tam zrobili badanie oka specjalnym sprzętem.Pani dr .stwierdziła ,że warto powalczyć o oczko,jeśli nie uda się ewentualnością będzie amputacja.

  Zdjęcie aktualizacji 36 073

Komentarze


 • Jarosław G. - awatar

  Jarosław G.

  07.08.19
  07.08.19

  Chciałbym dorwać tych gówniarzy , pokazał bym im sztuczkę którą zapamiętali by do końca życia !!! Kiciuś niech zdrowieje jak najszybciej , choć już nigdy nie będzie tak samo ... 😢

1 811 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Mateusz - awatar
Mateusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta Tasiemska - awatar
Danuta Tasiemska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Wieczorek - awatar
Kamila Wieczorek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ewa s. - awatar
ewa s.
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij