Zbiórka Skopany,pobity ,chory kocurek - zdjęcie główne

Skopany,pobity ,chory kocurek

1 811 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Został zgłoszony mi kocurek przez świadka zdarzenia,który widział jak 2 małolatów kopie kota .Zgłoszono sprawe na policji niestety ,umożono .Kocurek trafił kto kliniki ,gdzie lecze bezdomniaki.Dochodził tam do siebie,został już nawet wykastrowany.06 SIERPNIA zawiozłam kocurka do chirurga aby zbadał oko,które w wyniku pobicia zostało uszkodzone.Niestety  nadaje się tylko do amputacji.15/16 sierpien siersciuszek ma operacje usunięcia gałki ocznej .Pieniądze są na zabieg oraz na  leczenie ,oraz badania fiv felv oraz na operacje usunięcia oka.

Aktualizacje


 • Luiza Pawlak - awatar

  Luiza Pawlak

  21.08.19
  21.08.19

  Dziś byliśmy z szarym kocurkiem w Obornikach Śląskich u dr Kiełbowicza na badaniu oka.Zalecenie albo amputacja, albo zakrapianie oka sztucznymi łzami ,aby nawilżyć je +w razie infekcji znów krople z antybiotykiem.Możliwe że jak kocurek nabierze masy,powieka troche się też cofnie.W tej chwili to mały szkieletorek waży 2600g Potem zawiezliśmy kocurka do innej lecznicy w Lubinie (karta informacyjna)tam zrobili badanie oka specjalnym sprzętem.Pani dr .stwierdziła ,że warto powalczyć o oczko,jeśli nie uda się ewentualnością będzie amputacja.

  Zdjęcie aktualizacji 36 073

Komentarze


 • Jarosław G. - awatar

  Jarosław G.

  07.08.19
  07.08.19

  Chciałbym dorwać tych gówniarzy , pokazał bym im sztuczkę którą zapamiętali by do końca życia !!! Kiciuś niech zdrowieje jak najszybciej , choć już nigdy nie będzie tak samo ... 😢

1 811 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Luiza Pawlak - awatar

Luiza Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Mateusz - awatar
Mateusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta Tasiemska - awatar
Danuta Tasiemska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Wieczorek - awatar
Kamila Wieczorek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ewa s. - awatar
ewa s.
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij